اپل واچ سری 9 | شایعات اولیه

اپل واچ سری 9 | شایعات اولیه

اگرچه ماه ها تا رونمایی از اپل واچ سری 9 فاصله داشتیم، اما هنوز برای پی گیری شایعات و گمانه زنی در مورد بهبودهای اعمال شده در اپل واچ سری 9 زود است.

اپل هر سال از زمان معرفی اپل واچ جدید رونمایی می کند، بنابراین اگر این شرکت سنت شکنی نکند، اپل واچ سری 9 در اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال 2023 معرفی خواهد شد.احتمال عرضه سری 9 در کنار سری آیفون 15 وجود دارد

در حالی که برخی شایعات اولیه آیفون 15 را دیده ایم، اخبار زیادی در مورد نسل بعدی اپل واچ نشنیده ایم.همان طور که گفته شد، اپل واچ سری 9 برای ردیابی سلامتی، ارتباطات و ایمنی ارتقا خواهد یافت.همچنین به لطف watchOS 10 می تواند طراحی متفاوت یا ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد.

در حال حاضر، نشانه هایی وجود دارد که به مدل های بیشتری از اپل واچ اشاره می کند، مانند یک اپل واچ SE دیگر یا آپدیت به اپل واچ پریمیوم.اما این موضوع می تواند با کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپل واچ 9 تغییر کند.در این میان، هر آنچه در مورد ساعت آینده اپل می دانیم، در اینجا آورده شده است.

تاریخ احتمالی عرضه اپل واچ سری 9

اگر یک چیز در مورد اپل واچ سری 9 قطعی باشد، آن این است که تاریخ عرضه آن برای زمانی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال جاری برنامه ریزی شده است.اگر اپل به وضعیت موجود پایبند باشد، سپتامبر ماه انتظار دستگاه های جدید است.

پیش از آن، انتظار داریم اپل WWDC را برگزار کند، این کنفرانس سالانه توسعه دهندگان است.در حالی که ما اپل واچ سری 9 را در این رویداد که معمولا در ماه ژوئن برگزار می شود، نخواهیم دید، باید اولین نگاه خود را به watchOS 10 داشته باشیم.بسته به ویژگی های نرم افزاری جدید اعلام شده برای watchOS 10، می توانیم به نکاتی در مورد واچ فیس های موجود در ساعت هوشمند سری 9 اشاره کنیم.

این سوال باقی می ماند که آیا اپل واچ سری 9 در کنار دیگر ساعت های هوشمند عرضه خواهد شد یا خیر؟پیش از این نیز شایعاتی در مورد اچ تی سی یو اولترا شنیده بودیم؛ هرچند گفته می شود این گوشی در سال 2024 از راه می رسد.

گمانه زنی قیمت اپل واچ سری 9

تا زمانی که شایعه ای غیر از این را بشنویم، تصور می کنیم که اپل واچ سری 9 قیمتی مشابه اپل واچ سری 8 خواهد داشت.اپل واچ فعلی دارای قیمت پایه 399 دلار برای مدل 41 میلی متری و GPS است.قیمت 499 دلار برای نسخه GPS Qسلولاراین در حالی است که اندازه 45 میلی متر از 429 دلار شروع می شود و تا 529 دلار برای پشتیبانی از تلفن همراه بالا می رود.

در حال حاضر دو مدل دیگر از اپل واچ در دسترس است، از جمله مدل 799 دلاری اپل واچ اولترا و اپل واچ SE (2022)که از 249 دلار شروع می شود.اگر اپل به غیر از سری 9 گوشی هوشمند دیگری معرفی نکند، انتظار داریم اولترا و SE حداقل تا یک سال دیگر در این رده باقی بمانند.

شایعات طراحی اپل واچ سری 9

هنوز هیچ شایعه ای در مورد طراحی اپل واچ سری 9 وجود ندارد؛ هرچند که ما لزوما متقاعد نشده ایم که این طراحی قرار است به هیچ وجه تغییر کند.اپل واچ سری 4، سری 5 و سری 6 همگی طراحی تقریبا یکسانی دارند.بنابراین، اگر اپل روال مشابهی را دنبال می کند، اپل واچ سری 9 باید شبیه به دو مدل قبلی اپل واچ باشد.

اپل واچ سری 7 صفحه نمایش بزرگ تر و روشن تر با حاشیه های نازک تر را معرفی کرد، اما هیچ طراحی قابل توجهی وجود ندارد که اپل واچ سری 8 را در مقابل آن متمایز کند.اپل واچ سری 7 در کنار گزینه های رنگی این احتمال وجود دارد که اپل واچ سری 9 در رنگ های انحصاری عرضه شود.چه کسی می داند حتی می تواند در کنار گزینه های فعلی 41mm و 45mm گزینه سایز دیگری هم داشته باشد.

اپل واچ 8 در مقابل اپل واچ اولترا
(اعتبار تصویر: Future )

ما معتقدیم که اکنون که اپل واچ اولترا وجود دارد، کم تر پیش می آید که اپل واچ بازطراحی تخت و کشیده را دریافت کند.مقایسه اپل واچ سری 8 با اپل واچ سری 8 اپل واچ اولترا، ساعت بسیار مهم تری است.

شایعات مربوط به مشخصات و عمر باتری اپل واچ سری 9

به طور مشابه، ما اطلاعات زیادی در مورد مشخصات یا انتظارات عمر باتری اپل واچ سری 9 نمی دانیم، اما می توانیم حدس هایی بزنیم.برای مثال می توان به S9 SiP جدید اشاره کرد که وعده ارتقای عملکرد یا توانایی های ارتباطی جدید را می دهد.به عنوان مثال اگر سیستم عامل اضطراری SOS را از طریق ویژگی ماهواره ای از آیفون 14 قرض بگیرد، عالی خواهد بود.

همچنین می تواند یک سنسور جدید را درون خود داشته باشد، چه مربوط به سلامتی و چه مربوط به حرکت.دمای پوست اپل واچ سری 8 جدیدترین نوآوری حسگر است؛ اما قطعا برای مواردی مانند پایش قند خون یا فشار خون کاربرد دارد.

اپل واچ سری 8 روی مچ نشان داده شده است
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

تا جایی که به عمر باتری مربوط می شود، بهتر می توانیم به اپل واچی امیدوار باشیم که تا ساعت فیت بیت یا گارمین دوام می آورد.در حالی که حالت کم مصرف اپل واچ جدید به استقامت کمک می کند، 18 ساعت هنوز تخمین اولیه است.

آیا باید منتظر اپل واچ سری 9 باشید؟

پاسخ کوتاه این است که نباید منتظر اپل واچ سری 9 باشید.در حال حاضر، اگر می خواهید بهترین تجربه ممکن از اپل واچ را داشته باشید، خرید اپل واچ سری 8، اپل واچ SE (2022)یا حتی اپل واچ ادیشن منطقی به نظر می رسد.هر کدام را که انتخاب کنید، انتظار چندین ماه برای عرضه اپل واچ بعدی منطقی به نظر نمی رسد.

به این ترتیب، باید این صفحه را برای آخرین به روزرسانی های اپل واچ سری 9 رزرو کنید.هرچه به عرضه نهایی آن نزدیک تر می شویم، می توانیم نکات و شایعاتی را در مورد ارتقاها بشنویم که برای شما اهمیت دارند.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *