اپل واچ 8 پرو به نمایشگر تخت بزرگ تر و اتصال ماهواره ای مجهز می شود

رندرهای اپل واچ 8

رندرهای اپل واچ 8


اپل واچ پرو جدید می تواند واقعا برجسته باشد

کمی بیشتر از یک هفته مانده به رویداد معرفی ۷ سپتامبر اپل، جزئیات بیشتری در مورد آنچه که احتمالا در طول عرضه این محصول شاهد آن خواهیم بود، به بیرون درز می کند و این شامل آخرین برنامه های اپل واچ این شرکت می شود.

دور معمول به روزرسانی های سالانه اپل واچ – که این بار به اپل واچ 8 می رسیم – می تواند شامل مدل های بیشتری باشد. علاوه بر اینکه اپل واچ SE2 به عنوان یک ساعت هوشمند جدید از سوی اپل معرفی شد، باید منتظر اپل واچ ۸ پرو نیز باشیم. گفته می شود این ساعت مخصوص ورزش کاران یا هر کسی خواهد بود که برای ورزش شدید به یک دستگاه زمخت نیاز دارد.

حالا نوبت به اپل واچ ۸ پرو رسیده و مارک گورمن از بلومبرگ (افشاگر معروف) گزارش داده که می توانیم شاهد معرفی قابلیت اتصال ماهواره ای اپل واچ پرو باشیم. این قابلیتی است که سال گذشته و پیش از عرضه آیفون 13 مطرح شد و برخی از آن به عنوان بخشی از آیفون 14 یا حداقل مدل های رده بالای آیفون 14 پرو در سال جاری یاد کرده اند.

برای مشخصات بیشتر : اپل واچ 8 در مقابل اپل واچ 8 پرو – بزرگترین تفاوت های قابل انتظار را بخوانید

گورمن معتقد است که گام اپل به سمت ارتباطات ماهواره ای می تواند راه خود را به گوشی های هوشمند این شرکت پیدا کند. گورمن در خبرنامه این هفته خود می گوید: ” این شرکت همچنین به صورت داخلی ایده ارائه ویژگی های ماهواره ای ساعت های خود را مطرح کرده است که می تواند برای نسخه آینده اپل واچ پرو منطقی باشد.”

استقبال اپل از اتصال ماهواره ای زمانی که هیچ اتصال سلولی در دسترس نباشد، یک تغییر دهنده بازی برای برقراری ارتباط اضطراری خواهد بود. گورمن این ویژگی را “گامی فراتر از ویژگی فعلی آیفون و اپل واچ برای تماس سریع با سرویس های اضطراری و ارائه موقعیت مکانی به آن ها” توصیف می کند که چالش بالقوه ای برای دستگاه های مستقل مانند گارمین اینسپایر محسوب می شود.

گفته می شود این ویژگی به صورت داخلی “پیام اضطراری از طریق ماهواره” نامیده می شود. اتصال ماهواره ای برای آیفون 14 اخیرا به عنوان یک احتمال در پی توافق هفته گذشته تی موبایل و اسپیس ایکس برای هم کاری در زمینه ارتباطات ماهواره ای مطرح شده است.

اتصال ماهواره ای تنها بخشی از ویژگی شایعه شده برای اپل واچ 8 پرو است. وب سایت ژاپنی Mac Otakara نیز ادعا می کند که اپل واچ پرو می تواند ابعاد بزرگ تر ۴۷ میلی متری داشته باشد. برای مقایسه، مدل فعلی اپل واچ 7 در اندازه های ۴۱ و ۴۵ میلی متری در دسترس است.

اندازه کیس بزرگ تر به معنای نمایشگر بزرگ تر نیز خواهد بود. افزایش اندازه نمایشگر چیزی است که در ابتدا توسط گورمن مطرح شد؛ جایی که او گفت صفحه نمایش اپل واچ پرو می تواند ۱.۹۹ اینچ قطر داشته باشد و یکی دیگر از تحلیلگران صفحه نمایش به نام راس یانگ نیز از شایعه صفحه نمایش ۲ اینچی حمایت کرده بود. در شایعات قبلی، پوشش ضخیم تر و ضخیم تری برای اپل واچ ۸ پرو مطرح شده بود، اما اندازه بزرگ تر خود اطلاعات جدیدی است که به نظر می رسد با هر آنچه پیش از این در مورد این ساعت شنیده بودیم، مطابقت دارد.

مک اوتاکارا همچنین به این موضوع اشاره می کند که مدل پرو می تواند نمایشگری کاملا تخت داشته باشد؛ تصمیمی که باهدف باریک تر کردن ساعت اتخاذ شده است. اپل واچ های فعلی دارای لبه های خمیده هستند. یک ساعت بزرگ تر نیز می تواند به معنای عمر باتری طولانی تر برای پرو باشد که می تواند فعالیت های بیرون از خانه را ممکن کند.

اپل واچ پرو قرار است یک ساعت تناسب اندام تمام عیار باشد که می تواند با دستگاه های گارمین رقابت کند. از دیگر شایعات پیرامون این ساعت می توان به صفحه نمایش مقاوم تر و استفاده از مواد مرغوب در ساخت آن مانند تیتانیوم اشاره کرد. ویژگی سنسور دمای بدن اپل واچ ۸ را می توان در نسخه پرو نیز مشاهده کرد. در همین حال، گورمن از اپل واچ پرو می گوید که قابلیت های پیاده روی و ردیابی شنا را افزایش می دهد.

تمام این ویژگی ها می توانند در یک پکیج ارائه شوند. قیمت اپل واچ ۸ پرو ۹۹۹ دلار اعلام شده است.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *