مراسم رونمایی از آیفون ۱۴ اپل در تاریخ ۱۶ شهریور برگزار خواهد شد


به رویداد بزرگ اپل برای معرفی سری آیفون 14 نزدیک تر می شویم. در حال حاضر مارک گورمن، یکی از کارشناسان شناخته شده بلومبرگ، تضمین می کند که این مراسم در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۷ شهریور) برگزار خواهد شد.

اپل مراسم سالانه خود را همواره در ماه سپتامبر برگزار می کند و از زمان اوج گیری کرونا، این مراسم را در فضای وب برگزار کرده است. همان طور که گورمن اشاره کرد، امسال تاریخ مشخص این رویداد ۱۶ سپتامبر خواهد بود و فهرست نتایج این رویداد از ۲۵ سپتامبر (25 شهریور) آغاز خواهد شد.

اپل قرار است در این مراسم چهار مدل آیفون ۱۴، کامپیوترهای مک جدید و شاید آیپدهای جدید و اپل واچ جدید را معرفی کند. در هر صورت، امسال خبری از آیفون ۱۴ کوچک نخواهد بود و مدل آیفون ۱۴ مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی ارائه خواهد شد. در کنار این مدل، اپل دو مدل ۶.۱ اینچی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو و یک مدل ۶.۷ اینچی آیفون ۱۴ پرو مکس را رونمایی خواهد کرد.

طبق شنیده ها، مدل های سال جاری آیفون ۱۴ پرو به جای امتیاز از چینش دوگانه بهره خواهند برد و به دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و تراشه A۱۶ مجهز خواهند شد. علاوه بر این گفته می شود که نمایش آن ها به طور مداوم در هایلایت ها حفظ خواهد شد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *