بررسی Amazon Kindle (2022): کتابخوان الکترونیکی برای اکثر سلیقه ها!


Amazon Kindle (2022) دارای صفحه نمایش 300ppi ارتقا یافته و شارژ USB-C در حالی که زیر 100 دلار باقی مانده.

نکات مثبت

  • سبک، طراحی راحت
  • صفحه نمایش روشن و واضح
  • عمر باتری باورنکردنی

نکات منفی

  • ضد آب نیست
  • فاقد گزینه های نور صفحه نمایش گرم است

آمازون با کیندل 2022 ( قیمت 99 دلاری ) نیازی به اختراع دوباره چرخ نداشت.کتابخوان ها می توانند تمام زنگ ها و سوت هایی که می خواهند را داشته باشند. کیندل Paperwhite قدیمی من یک شبکه 3جی داشت که برای دانلود در حال حرکت ساخته شده بود. اما در نهایت، آن ها یک کار دارند: اجازه خواندن دادن به شما. خوب، دقیق تر، به شما این امکان را می دهد که مجموعه ای از کتاب ها را به راحتی و در یک دستگاه بخوانید.

آمازون کیندل (2022): مشخصات

قیمت: 99.99 دلار
اندازه صفحه نمایش: 6 اینچ
وضوح (پیکسل در هر اینچ): 300 ppi
ذخیره سازی: 16 گیگابایت
عمر باتری: 6 هفته (ادعا شده)
ابعاد: 6.2 x 4.3 x 0.32 اینچ
وزن: 5.56 اونس
پورت ها: USB-C

بنابراین وقتی آمازون تصمیم گرفت کیندل را به شکلی قابل توجه تازه کند، جای تعجب داشت.صفحه نمایش آخرین نسخه های e-ink به رزولوشن 300 پیکسل در هر اینچ (PPI)ارتقا یافت و آمازون ورودی شارژ قدیمی micro -USB را با USB-C تعویض کرد.

هنوز هم به اندازه کافی تفاوت وجود دارد که کیندل Paperwhite را به انتخاب برتر تبدیل کند.کیندل 2022 جدید هنوز ضد آب نیست و فاقد گزینه های نورپردازی نرم تر همتای گران تر خود است.همچنین کوچک تر است، اما اینکه آیا بهتر است یا بدتر ذهنی است.اگر کیندل می خواهید و به ضد آب بودن آن اهمیت نمی دهید، قیمت 40 دلاری آن باعث می شود کیندل 2022 برای اکثر خوانندگان ارزش بیشتری داشته باشد.

آمازون کیندل (2022): قیمت و پیکربندی

آمازون کیندل (2022) در حالی که روی صفحه متنی کتاب الکترونیکی باز است، روی میز قرار گرفته است
(اعتبار تصویر: Tom’s Guide)

اگر شما کسی هستید که تحت تاثیر انتخاب ها قرار می گیرید، پس من خبر خوبی دارم.آمازون کیندل 2022 تنها در یک مدل 16 گیگابایتی با قیمت 99 دلار عرضه می شود.با این حال دو گزینه رنگی وجود دارد: سیاه یا دنیمبنابراین اگر می خواهید یک انتخاب کوچک هم داشته باشید،من مدل Black را تست کردم و خوب بود، هرچند اثر انگشت روی کیندل جایی که با آن کار می کردم ظاهر شد.

آمازون کیندل (2022)
(اعتبار تصویر: Future )

برخی ممکن است شکایت کنند که قیمت 99 دلاری در مقابل قیمت 89 دلاری آمازون کیندل (2019) افزایش یافته است، اما حداقل شما چیزی برای این افزایش قیمت دریافت می کنید.بین رزولوشن ارتقا یافته و سوئیچ به USB – C، آمازون حداقل بهبودهایی انجام داده که می تواند افزایش قیمت را توجیه کند.

آمازون کیندل (2022): طراحی

کیندل آمازون همیشه طراحی نسبتا ساده ای داشته و این موضوع با این آپدیت اخیر تغییر نکرده است.6.2 * 4.3 * 0.32- Kindle (2022)کمی کوچک تر از Kindle (2019) است، اما احتمالا متوجه نخواهید شد.در دست گرفتن آن راحت است و با 5.56 اونس حمل آن در هر جایی راحت تر است.

آمازون کیندل (2022)
(اعتبار تصویر: Future )

همچنین از نظر ویژگی های فیزیکی اضافه همچنان یک دستگاه بدون حاشیه باقی می ماند.به غیر از دکمه پاور و درگاه شارژ USB – C، چیز دیگری وجود ندارد.اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، واقعا نیازی به چیز دیگری نیست.برخی افراد دوست دارند دکمه های فیزیکی صفحه نمایش را داشته باشند، اما شخصا نبود این دکمه ها را منفی نمی دانم.

تنها تغییر طراحی که من از آن دفاع می کنم، ارتقا شاسی کیندل به استاندارد مقاومت ضد آب IPX8 است.من فکر می کنم که آمازون می تواند این کار را بدون کم کردن از قیمت آمازون کیندل Paperwhite انجام دهد، که هنوز هم گزینه های نورپردازی بهبود یافته و اندازه ای بزرگ تر از کیندل پایه 2022 ارائه می دهد.

آمازون کیندل (2022): نمایش

یکی از بزرگ ترین شکایات در مورد نسخه قبلی کیندل در بررسی ما، رزولوشن متوسط نمایشگر بود.در حالی که آمازون کیندل 2019 صفحه نمایش را با اضافه کردن چهار چراغ جلو ارتقا داد، که امکان تجربه بهتر و بامصرف انرژی بیشتر را فراهم می کند، با این حال وضوح نسبتا پایین را تنها در 167 ppi نشان داد.این میزان برای مطالعه خوب است، اما به طور قابل توجهی پایین تر از رزولوشن بقیه کیندل ها است.

آمازون کیندل (2022)
(اعتبار تصویر: Future )

حالا آمازون با کیندل (2022) این مشکل را برطرف کرده است.این کیندل دارای صفحه نمایش ارتقا یافته 300 ppi است که برای این کاربر سابق آمازون کیندل Paperwhite (نسل سوم)بسیار راحت بود.صفحه نمایش جوهر الکترونیکی فوق العاده به نظر می رسید و به راحتی می شد آن را خواند.

بزرگ ترین شکایتی که داشتم این بود که متوجه شدم نور کمی تندتر از تن های گرم تری است که می توانید روی کاغذ سفید داشته باشید.با این حال، متوجه شدم که با کمی سرهم بندی و روشن کردن حالت تاریک کیندل 2022s می توانم تجربه لذت بخشی از نمایش داشته باشم.

آمازون کیندل (2022): تجربه کاربری و ویژگی ها

تجربه کاربری کیندل بسیار ساده است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.هنگامی که کیندل بوت می شود، شما یک صفحه خانگی ارائه می دهید که برخی از انتخاب های کتابخانه شما و توصیه های آمازون را نمایش می دهد.همچنین یک نوار جستجو وجود دارد که به شما اجازه می دهد به طور مستقیم از صفحه اصلی به دنبال محتوا بگردید.

در پایین نیز یک تب Library وجود دارد که هر آنچه در کتابخانه کیندل خود دارید را نشان می دهد.شما می توانید با استفاده از آیکون فیلترها که مستقیما زیر نوار جستجو قرار دارد، این کتابخانه را فیلتر کنید، که اگر در حال و هوای چیزی هستید که هنوز آن را نخوانده اید یا به دنبال یک کتاب صوتی قابل خواندن هستید، عالی است.

آمازون کیندل (2022)
(اعتبار تصویر: Future )

صحبت از آدیوبل شد، شما می توانید با استفاده از بلوتوث به کتاب های صوتی آدیوبل خود در کیندل گوش دهید.به راحتی می توانستم هدفونم را به کیندل متصل کنم، اما باید توجه داشت که ممکن است در ابتدا صدای آن بلند باشد.دقت کنید که با استفاده از منوی کشویی تنظیمات (کشیدن انگشت از بالای صفحه به سمت پایین برای دسترسی)پس از اتصال، حجم صدا را تنظیم کنید.اسلایدر حجم صدا تنها با اتصال بلوتوث ظاهر می شود

در نهایت، بررسی های گذشته ما به طور مفصل در مورد اپ Goodreads، شبکه اجتماعی محبوب آمازون برای توصیه کتاب صحبت کرده اند.متاسفانه هنوز به طور کامل از بین نرفته است.در حالی که ایو تجربه بسیار خوبی در این زمینه داشته است، وقتی کتاب جدیدی را باز می کنید یک پاپ آپ آزاردهنده در مورد این کتاب ظاهر می شود.با اینکه کیندل از نظر فنی ویژگی Goodreads را ندارد، اما هنوز هم یک حواس پرتی آزار دهنده است که کیندل می تواند بدون آن انجام دهد.با این حال، به طور کلی آمازون تا حد زیادی من را درگیر حواس پرتی نکرد، بنابراین نسبت به برخی از کیندل های قبلی در این زمینه پیشرفت زیادی داشته است.

آمازون کیندل (2022): عمر باتری

در حالی که عمر باتری کیندل 2022 آمازون کم تر از کیندل Paperwhites است.آمازون ادعا می کند که کیندل می تواند با یک بار شارژ براساس 30 دقیقه مطالعه در روز با Wi-Fi خاموش و روشنایی آن روی 13 تنظیم شود.استفاده از ویژگی استریم صوتی از طریق بلوتوث باعث کاهش عمر باتری در زیر این رقم خواهد شد.

آمازون کیندل (2022)
(اعتبار تصویر: Future )

در حالی که من عمر باتری کیندل را به اندازه آمازون با دقت مورد آزمایش قرار نداده ام (حتی 6 هفته برای امتحان و تخلیه باتری فرصت نداشتم)می توانم به شما بگویم که تا کنون تحت تاثیر قرار گرفته ام.مدتی است که از آن استفاده می کنم و هنوز مجبور به شارژ آن نشده ام.در حالی که ممکن است از وعده های شش هفته ای آمازون کوتاه بیاید، اما چندان هم دور از انتظار نخواهد بود.

آمازون کیندل (2022): محتوا

محتوا هم مزیت و هم نقطه ضعف اصلی اکوسیستم کیندل است.البته کیندل های آمازون به فروشگاه بزرگ کیندل و میلیون ها کتاب آن دسترسی دارند.همچنین به کتاب های صوتی قابل شنیدن دسترسی دارید که همانطور که گفته شد می توانید با استفاده از بلوتوث به آن ها گوش دهید.اگر حساب کاربری آمازون پرایم دارید، حتی می توانید یک کتاب الکترونیکی رایگان را در ماه از مجموعه ای از کتاب های جدید آمازون دانلود کنید.حتی امکان ذخیره سازی ابری رایگان برای تمام محتوای آمازون نیز وجود دارد.

آمازون کیندل (2022)
(اعتبار تصویر: Future )

متاسفانه در کنار ارائه این حجم از محتوا آمازون تمام تلاش خود را می کند تا شما را از اکوسیستم های دیگر دور کند.کیندل می تواند کتاب های الکترونیکی را از کتابخانه عمومی شما از طریق سرویس Overdrive دانلود کند، اما سرویس های دیگر (مانند Huopla، که بر روی تبلت های کیندل فایر کار می کند)بر روی کیندل 2022 کار نمی کنند.و اگر کتاب های الکترونیکی گوگل بوک داشته باشید، آن ها هم کار نخواهند کرد.

آمازون کیندل (2022): Verdict

کیندل آمازون (2022)تقریبا یک دستگاه کامل برای آن چیزی است که هست، و برخی از معایب آن بیشتر به آمازون نسبت به خود دستگاه مربوط می شود.قفل شدن در اکوسیستم آمازون کار سختی است، اما واقعا نمی توانید کیندل را به خاطر آن از پا در بیاورید.

البته این بدان معنا نیست که پیشرفت هایی در این زمینه حاصل شده است.این حقیقت که کیندل 2022 ضد آب نیست احتمالا بزرگ ترین دلیلی است که نمی توانم آن را بالاتر از چهار ستاره ارزیابی کنم، و توانایی تنظیم گرمای نور صفحه نمایش چیزی است که من به شدت از کیندل Paperwhite آمازون (2021)از دست می دهم، هر چند اگر با استفاده از حالت تاریک خوب هستید به راحتی می توانید از این نقص عبور کنید.مسلما اگر آمازون این مسائل را حل می کرد، دلیلی برای خرید Paperwhite وجود نداشت، بنابراین در حالی که ناامید شده ام، شوکه نمی شوم.

در نهایت باید گفت که کیندل 2022 احتمالا بهترین کیندل برای بیشتر افراد است و در صورتی که هر دوی آن ها قیمت بالایی داشته باشند، از قابلیت Paperwhite بهره می برد.سبک و راحت در دست گرفتن آن، صفحه نمایش روشن و شفاف است و باتری آن برای سالیان متمادی دوام می آورد.اگر واقعا به یک کیندل ضد آب نیاز ندارید، سخت است که بخواهید بیش از 99.99 دلار برای آمازون کیندل 2022 هزینه کنید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *