7 تا از بهترین فیلم های ترسناک در سرویس استریم Prime Video

7 تا از بهترین فیلم های ترسناک در سرویس استریم Prime Video

به دنبال تزریق آدرنالین هستید؟ فصل ترسناک اینجاست و فیلم های ترسناک بسیار خوبی در پرایم ویدیو عرضه شده اند که فقط منتظرند تا شما را بترسانند. پس چه زمانی بهتر از این که آرشیوها را مرور کنیم و بهترین فیلم های ترسناک یکی از بهترین سرویس های استریم را معرفی کنیم؟

انتخاب بهترین فیلم های هر ژانر کار کوچکی نیست و طبیعتا خیلی از آن ها منوط به نظرات شخصی است. اما ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا کتابخانه گزینه ها را بررسی کنیم و ترسناک ترین فیلم ها را در اپ استور (و نه هیچ کدام از اپ ها)برای شما به ارمغان بیاوریم. درست است، ما فیلم های برتر را انتخاب کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا از تمام ترس هایتان استفاده کنید، از تریلرهای روانشناختی گرفته تا برداشت های مدرن از فیلم های ترسناک کلاسیک مثل زامبی ها و خون آشام ها.

بنابراین بدون مقدمه بیشتر، در این مطلب به سراغ بهترین فیلم های ترسناک حاضر در این سرویس استریم می رویم که می توانید همین حالا آن ها را تماشا کنید.

نه (2022)

نه (2022)

نوپ جدیدترین داستان ترسناک جردن پیل، کارگردان فیلم Get Out and Us است. حتی اگر قبلا آن را دیده باشید، این یکی از آن فیلم هایی است که مملو از هزاران جزئیات کوچک (که اکثر آن ها وحشتناک هستند)است.

دنیل کالویا و کک پالمر در نقش او جی و امرالد هیوود، برادر و خواهری که تلاش می کنند تا مزرعه اسب خانواده خود را حفظ کنند، انرژی خواهر و برادر بی نقصی دارند. در ابتدای فیلم، OJ شاهد مرگ پدرش پس از برخورد تکه های فلزی به طرز غیرقابل توضیحی از آسمان با چنان سرعتی است که سکه ای را در مغزش جا می دهد. همه چیز از آنجا عجیب تر می شود، چون آن دو چیز شومی را در آسمان ها کشف می کنند. در همین حال، صاحب یک پارک تفریحی و ستاره سابق کودک (استیون یوئن)به دنبال سود بردن از این پدیده مرموز برای احیای رویاهای هالیوودی خود است. وقتی متوجه می شود بیش از آنچه می تواند بجود گاز گرفته است، دیگر خیلی دیر شده است.

لبخند (2022)

لبخند (2022)

وقتی اسمایل را در تئاترها دیدم خیلی تعجب کردم. در حالی که فیلم های کوتاه ترسناکی که تبدیل به فیلم های تمام عیار شده اند، بهترین سابقه را ندارند، پارکر فین، کارگردان این فیلم موفق به ساخت تنش نگران کننده ای از فیلم کوتاه 2020 خود لورا شده است که با پیچ و خم های فراموش نشدنی همراه است و شما را به این سوال می اندازد که چه چیزی واقعی است تا زمانی که اعتبار آن افزایش یابد. به گونه ای که برخی از بهترین قسمت های ترسناک Twilight Zone را به یادم آورد.

وقتی دکتر رز کاتر (سوسی بیکن)شاهد یک خودکشی وحشتناک است، افراد اطراف او شروع به نشان دادن لبخندی به شدت ناراحت کننده می کنند و همیشه نشانه مرگ است. هنگامی که خطوط بین آنچه واقعی است و آنچه که در سرش است محو می شود، رز باید با آسیب های گذشته خود مواجه شود اگر امیدی به فرار از واقعیت جدید وحشتناک خود دارد.

قطار به بوسان (2016)

قطار به بوسان (2016)

قطار به بوسان در میان جریانی به ظاهر بی پایان از فیلم های زامبی متوسط که در سراسر دهه 2010 سالن های سینما را پر کردند، نفسی تازه می کشید. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: بخش عمده ای از فیلم با قطار سریع السیری از سئول تا بوسان اتفاق می افتد که ناگهان شیوع زامبی، کشور را فرا می گیرد. در حالی که مسافران برای از بین بردن دسته های افراد بی خانمان در هر ایستگاه و همچنین افراد داخل آن که قبلا برگشته اند، مبارزه می کنند، فضای محدود قطار یک محیط شدید و دلهره آور ایجاد می کند که واقعا الهام بخش است.

با توجه به اینکه فیلم های کره ای به لطف “بونگ جون هو” بیشتر در کانون توجه قرار گرفته اند، بهترین زمان برای بررسی این فیلم ترسناک کره ای است. صحنه های اکشن به طرز هوشمندانه ای طراحی و توسط یون سانگ – هو بدون تکیه بر ترس های زیاد یا پرش هدایت می شوند. گونگ یو در نقش سوک – وو بازی می کند، پدری که تلاش می کند در میان هرج و مرج از دخترش محافظت کند و هنوز با رابطه اش با همسر سابقش دست و پنجه نرم می کند، پدری که سرنوشتش در بوسان هنوز مشخص نیست. قطار به بوسان برای طرفداران فیلم زامبی ضروری است

تلفن سیاه (2022)

تلفن سیاه (2022)

یکی از بزرگ ترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما، فیلم “تلفن سیاه” (The Black Phone)به کارگردانی “اتان هاوک” (Ethan Hawke)است که در اواخر دهه 70 میلادی به عنوان یک جامعه ستیز معروف به “گرابر” (The Grabber)که کودکان را می رباید و به قتل می رساند، شناخته می شود. در حومه دنور، کودکان شروع به ناپدید شدن کرده اند، و این آخرین چیزی است که خواهران و برادران فینی (میسون تیمز)و گوئن (مادلین مک گراو)در زندگی خود به آن نیاز داشتند. پدر آن ها (جرمی دیویس)یک الکلی سو استفاده گر است، مادر آن ها گم شده است و فینیس قبلا دست هایش را برای مقابله با قلدری ها پر کرده است. بنابراین، وقتی می شنوید که دانش آموزان شایعه می کنند که کسی بچه های محلی را می رباید، و ماسک گرابریس را می بینید، وحشت به وجود می آید.

این تنش زمانی به اوج می رسد که فینی توانایی ویژه ای را کشف می کند که می تواند جزر و مد را تغییر دهد، عنصری فراطبیعی که وقتی به یاد می آورید تلفن سیاه براساس کتابی نوشته شده توسط پسر استفن کینگ، جو هیل است. همه چیز در یک فیلم ترسناک محکم و قدیمی خلاصه می شود که شما را در تمام مدت در حال تشویق قهرمانان آن خواهد کرد.

بگذار حق وارد شود (2008)

بگذار حق وارد شود (2008)

فرض کنید فیلم “خون آشام” برداشت تازه ای از یک فیلم خون آشامی است که باعث می شود فراموش کنید خون آشام ها در سینما چقدر زیاد شده اند. داستان از این قرار است که اوسکار، پسری 12 ساله و حساس است که به همراه مادرش در حومه سوئد زندگی می کند. بعد از همسایه مرموزی که به نظر می رسد هم سن و سال او، الی (لینا لندرسون)باشد، آن دو با هم دوستی پیچیده ای پیدا می کنند.

وقتی اوسکار به آرامی راه خود را به زندگی او باز می کند، متوجه می شود که او یک دختر جوان معمولی نیست. در نهایت الی راز سیاه و مرموز خود را فاش می کند که او را با رشته ای از قتل های خونین اخیر که در جامعه رخ می دهد، مرتبط می کند. اجازه دهید یک فیلم ترسناک سرد با قدرت دو بازیگر اصلی اش به فروش برسد که آن را به یکی از بهترین فیلم های خون آشامی مدرن تبدیل می کند.

اره (2004)

اره (2004)

ساو اصلی که مجموعه ترسناک نمادین را آغاز کرد، به اندازه آن هایی که بعد از آن آمدند وحشتناک نیست. هنوز هم ترس و وحشت وجود دارد، اشتباه نکنید، اما دستگاه های شکنجه پیچیده ای که جیگساو در قسمت های بعدی به خاطر آن ها شناخته می شود، وجود ندارد. بنابراین حتی اگر شما هم مثل من طرف جیغ و داد باشید، من شما را تشویق می کنم که اولین ضربه را بزنید.

عکاس آدام (لی وانل)در کنار دکتر از خواب بیدار می شود. لارنس گوردون (کری الویس)در یک حمام مخروبه، هر دو به لوله هایی زنجیر شده بودند که هیچ سرنخی از چگونگی رسیدن آن ها به آنجا وجود نداشت. وارد ستاره این سری شوید: قاتل جیبی، قاتل سریالی که اراده آدم ربایان را برای زنده ماندن با بازی های ترسناک (و اغلب مرگبار)آزمایش می کند. وقتی آدام و لارنس در کنار هم قرار می گیرند که چرا ممکن است هدف قرار گرفته باشند، پیچ و خم های زیادی به وجود می آید.

اگر به دنبال پر کردن تمام فیلم های ساو هستید (می توانید شش فیلم اول را در پرایم ویدیو پیدا کنید)، راهنمای ما را در ادامه مطالعه کنید تا فیلم های ساو را به ترتیب تماشا کنید.

The Wailing (2016)

زاری (2016)

فیلم برداری از کارگردان هونگ جین نا می تواند در نگاه اول کمی گیج کننده باشد، به خصوص برای بیننده غربی. اما با این حال حس فراگیر تنش استخوان سوز و اتمسفر آزار دهنده آن شما را کاملا سردرگم خواهد کرد.

این فیلم که در دهکده ای دورافتاده در کوه های کره جنوبی ساخته شده است، به دنبال جونگ گو (کواک دو – ون)، یک افسر پلیس متقلب است که خود را در حال بررسی رشته ای از قتل های غیرقابل توضیح و وحشتناک می بیند که او را به قلمرو شیاطین و ارواح می کشاند. هر جنایت توسط یک مجرم گیج آلوده به یک جوش شدید صورت می گیرد و هنگامی که او بیدار می شود تا دخترش را با همان علائم پیدا کند، زندگی او به سرعت از کنترل خارج می شود و به شدت تلاش می کند تا منشا این بلای را کشف کند. با بالا رفتن تعداد اجساد، شایعاتی از یک غریبه مرموز (چون وو هی)با هاله ای بدخواه مانند آتش پخش شد که باعث شد برخی از روستاییان باور کنند که او می تواند پشت همه آن ها باشد.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *