۷ فیلم و سریال جدید برای تماشا که این هفته شروع به پخش میکنند


۷ فیلم و سریال جدید برای تماشا که در همین هفته پخش آنها از نتفلیکس، دیزنی پلاس و HBO Max (۱۹ تا ۲۱ اوت) شروع میشود.

برای شما لیستی از بهترین لیست پخش آخر هفته شامل سریال های خانه اژدها و او – هالک و فیلم جدید یتیم: اولین کشتن را آماده کرده اییم البته گزینه های سرگرمی زیادی در میان فیلم ها و برنامه های جدید برای تماشای این آخر هفته در نتفلیکس، دیزنی پلاس، HBO Max و دیگر سرویس های استریم در حال پخش هستند که در اینجا میتوانید لیستی از جدیدترین و بهترین آنها را مشاهده کنید.

این آخر هفته با دو سریال جدید و بسیار مورد انتظار همراه است: “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones)، “خانه اژدها” (The Dragon House)و “او – هالک: وکیل دادگستری” (She-Hulk). سریال اول تلویزیونی بر روی خاندان تارگرین اژدها سوار چندین دهه قبل از تولد دنریس تارگرین تمرکز دارد. او – هالک دیدگاه فمینیستی را به MCU می آورد.

از دیگر برنامه های جدید می توان به راز قتل کمدی سیاه خواهران بد، آخرین ساخته مشترک گرگ گارسیا و مستند میراث: داستان واقعی لس آنجلس لیکرز اشاره کرد.

در بخش فیلم ، Orphan: First Kill هیجان را برای شما به ارمغان می آورد، در حالی که شامل یک داستان جدید از زمانی متفاوت است.

این راهنمای ما در مورد اینکه این آخر هفته چه چیزی را تماشا کنیم است.

House of the Dragon (HBO)

سریال House of the Dragon آماده پخش از HBO

اگر هنوز هم خاطره ی بدی از پایان بازی تاج و تخت در ذهن دارید، تنها نیستید. فصل آخر… بیخیال، دو فصل آخر تقریبا همه از جمله خود من مورد سرزنش قرار گرفتند. HBO امیدوار است با جلب مشارکت نویسنده جورج آر. آر. مارتین و بازگشت به زمان گذشته، تمام این بدخواهی ها را از بین ببرد. در خانه اژدها، زمستان نزدیک دو قرن جلوتر است!.

پیش درآمد از آتش و خون، تاریخچه مارتین از خانواده تارگرین (اجداد دنریس) گرفته شده است. به طور خاص، فصل اول بر رویدادی منتهی به رقص اژدهایان تمرکز دارد، یک جنگ داخلی بسیار آتشین و خونین که اعضای خانواده و اژدهایان آن ها را در برابر یکدیگر قرار می داد. با بالا رفتن سن پادشاه ویسریس (پدی کنستانتین)، او باید وارثی برای خود انتخاب کند و با انتخاب یک زن، دخترش رانیرا (اما دی آرسی)، نجبای وستروس را شوکه میکند. در نتیجه، بازی تاج و تخت متفاوتی آغاز می شود که در نهایت به سقوط خاندان تارگرین منجر خواهد شد

تاریخ پخش از : یکشنبه 31 مرداد ساعت 9 شب به وقت تهران

She-Hulk: Attorney at Law (پخش از دیزنی پلاس)

سریال She-Hulk: Attorney at Law

اولین سریال کمدی مارول بر جنیفر والترز متمرکز است، وکیلی که پس از مخلوط شدن خونش با خون پسرعمویش بروس بنر به هالک تبدیل می شود. تاتیانا ماسلانی همان مهارت های تبدیلی را به کار می برد که در اینجا برای او جایزه امی را به ارمغان آورد، چرا که او بین جنیفر وکیل و او – هالک بلندتر، قوی تر و سبزتر دست و پنجه نرم می کند.

عادت کردن به قدرت های جدید تنها شروع کار است، چرا که جنیفر باید با وضعیت تغییر یافته خود نیز دست و پنجه نرم کند. او دیگر فقط یک وکیل سطح پایین نیست؛ او یک “فرد پیشرفته” نسبتا مشهور است. و حالا کار او به پرداختن به دیگر شخصیت های MCU، مانند سرسکر وانگ (بندیکت وانگ) و ابلیس (تیم راث) گسترش می یابد.

در حال پخش در دیزنی پلاس

Bad Sisters (اپل تیوی پلاس)

سریال Bad Sisters (اپل تیوی پلاس)

ذهن عجیب و غریب شارون هورگان به خلق شاهکاری به نام Catastrophe کمک کرده است. حالا او پشت پرده این کمدی / فیلم ترسناک سیاه درباره پنج خواهر، یک شوهر مرده و یک تحقیق درباره قتل است. خواهران گاروی قول دادند که همیشه به دنبال یکدیگر بگردند. وقتی یکی از آن ها از شوهر بی رحمش رنج می برد، بقیه تصمیم می گیرند با کشتن او از او محافظت کنند.

به نظر می رسد که ماجرا از یک شوخی نیمه کاره شروع می شود، اما بعد آن ها شروع می کنند به بررسی این موضوع که مرگ شوهر خواهرشان چه عواقبی خواهد داشت. ماه ها بعد، وقتی او فوت می کند، یک مامور بیمه عمر مشکوک شروع به سرک کشیدن و پرسیدن سوال می کند. در کنار هورگان، این خواهران توسط آن ماری داف، اوا بیرتیستل، سارا گرین و ایو هیوسون بازی می شوند.

در حال پخش در اپل تی وی پلاس

Look Both Ways (Netflix)

سریال Look Both Ways (Netflix)

“لی رینهارت” (Lili Reinhart)، ستاره فیلم “ریوردیل” (Riverdale)، زمانی که شخصیت اصلی فیلم یعنی “ناتالی” (Natalie) با یک بارداری برنامه ریزی نشده احتمالی مواجه می شود، نسخه خود از “دره ای کشویی” (Sliding Doors) را به نمایش می گذارد. آن لحظه به دو جدول زمانی موازی تقسیم می شود و ناتالی که باردار نیست، برنامه پنج ساله خود را برای موفقیت در یکی از آن ها و داشتن نوزاد در دیگری دنبال می کند.

کارآموز ناتالی به لس آنجلس می رود تا در انیمیشن کار کند و به عنوان دستیار بت خود، طراح شخصیت لوسی (نیا لانگ) مشغول به کار می شود. در همین حال، ناتالی باردار به همراه والدینش (لوک ویلسون و آندره ساوج) به خانه برمی گردد و بچه را به دنیا می آورد، اگرچه از ازدواج با پدر گابه (دنی رامیرز) امتناع می کند. جاه طلبی ها، دوستی ها و عشق های او به مادر شدن برمی گردد. اما همانند Sliding Doors، هر دو مسیر فراز و نشیب های خود را برای حرکت ناتالی دارند.

پخش از در نتفلیکس

Legacy: The True Story of the L.A. Lakers (Hulu)

دوران موفق “شوتینگ بریک” در تیم لس آنجلس لیکرز در دهه ۱۹۸۰، اوایل سال جاری میلادی در شبکه HBO به نمایش درآمد. این فیلم با هم کاری شخصیت های اصلی مانند خانواده بوس، جری وست، مجیک جانسون و کارین عبدالجبار ساخته نشد. در واقع، همه آن ها آن را به خاطر بی دقتی مورد انتقاد قرار دادند.

حالا آن ها این شانس را پیدا کرده اند که این رکورد را مستقیما در فیلم ۱۰ قسمتی “میراث شیطان” به کارگردانی “آنتوان فوکوا” به ثبت برسانند. در این گزارش مصاحبه های مفصلی با جینی بوس، مدیرعامل لیکرز، جری بوس، مالک فقید و بسیاری از بازیکنان، مربیان و طرفداران سابق این تیم انجام شده است. در نتیجه، این مستند بیشتر یک نامه عاشقانه به فرانچایز است. انتظار هیچ گونه افشاگری یا بخش های تند و تیز در مورد رفتار نادرست این بازیکن را نداشته باشید.

در حال پخش در هولو

Sprung (فری وی)

Sprung (فری وی)

اگر سری قبلی گرگ گارسیا را دوست داشتید، تقریبا مطمئن هستیم که از پروژه جدید او، اسپرینگ استقبال میکنید. گارسیا هر قسمت از این مجموعه محدود را نوشت و کارگردانی کرد، بنابراین آن ها نشان دهنده طنز گسترده و خوب او هستند. او برخی از همکاران سابقش از جمله مارتا پلیمپتون و گرت دلاونت را جمع کرده است.

این نمایش در ادامه سه مجرمی است که در روزه ای اولیه همه گیری کووید-۱۹ از زندان آزاد می شوند. آن ها انتخاب های کمی برای رفتن دارند، چون همه جا تعطیل است. یکی از آن ها دیگران را به هم کاری با مادرش دعوت می کند که آن ها را برای عملیات مجرمانه خود یعنی دزدیدن بسته های آمازون استخدام می کند (این موضوع باتوجه به اینکه Freevee متعلق به آمازون است بسیار جالب است). یک عذاب وجدان باعث می شود که آن ها تصمیم بگیرند که فقط از افراد بد سرقت کنند و این کار با یک انبار دستمال توالت شروع می شود.

در حال حاضر در فریم ورک

Orphan: First Kill (پارامونت پلاس)

پیش درآمد فیلم ترسناک یتیم در سال ۲۰۰۹، ایزابل فورمن را نشان میدهد که نقش خود را به عنوان استر آلبرایت، فرزند خوانده ۹ ساله ای که والدین فقیر و بی پولش را به وحشت انداخته بود، تکرار می کند. معلوم شد که او در واقع یک کودک نیست، بلکه یک زن بالغ روان پریش با یک اختلال هورمونی است که رشد او را کند می کند.

پیش از همه اینها، استر در یک مرکز روان پزشکی استونی زندانی است. او با جعل هویت دختر گم شده یک خانواده ثروتمند، یک فرار درخشان به آمریکا را ترتیب می دهد. تریشیا و آلن آلبرایت (جولیا استیلز و روسف ساترلند) بسیار خوشحال هستند که پس از چهار سال دختر آنها بازگشته است، آن ها از تغییر ظاهر و لهجه او شگفت زده شده اند. اما به زودی، آن ها مشکوک می شوند و استر هر کاری که لازم باشد برای حفظ زندگی جدیدش انجام می دهد.

در حال حاضر در پارامونت پلاس

همچنین شما میتوانید راهنمای ما در مورد 5 سریال پرطرفدار این هفته در نتفلیکس را هم ببنید.

این آخر هفته چه چیزهای دیگری را باید تماشا کرد؟

Untold: The Girlfriend Who Didn’t Exist (Netflix)
مستندی درباره تور ماهی گیری که باعث به دام افتادن مانتی تی او، بازیکن تیم ملی فوتبال شد.
استریم در نتفلیکس

The Undeclared War (Peacock)
گروهی از تحلیلگران برای دفع حملات سایبری در بریتانیا که به انتخابات عمومی منجر می شود، تلاش می کنند.

Echoes (Netflix)
دوقلوهای همسان لنی و جینا در تمام طول زندگی مخفیانه هویت خود را عوض کرده اند تا اینکه یکی از آن ها ناپدید می شود.
پخش در نتفلیکس

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *