7 بهترین فیلم کمدی ترسناک برای تماشا

7 بهترین فیلم کمدی ترسناک برای تماشا

با شروع ماه مهر، دمای هوا در حال کاهش است، هودی ها و فلنج ها از انبار خارج می شوند، لاته های ادویه کدو حلوایی در حال دم کردن هستند و فروشگاه های اسپریت هالووین در سراسر کشور در حال ظهور هستند.

و در حالی که همه لباس های خود را آماده می کنند و شروع به تزیین برای هالووین می کنند، یک راه دیگر برای ورود به فصل ترسناک این است که فیلم های ترسناکی مانند The Exorcist، جمعه سیزدهم، ساو یا شب مردگان زنده را پخش کنیم.

اما اگر وحشت ژانر انتخابی شما نیست، فیلم های زیادی وجود دارند که ضریب ترس را پایین می آورند. در واقع زیر ژانر فیلم های کمدی ترسناک به همین دلیل وجود دارد. البته گزینه های زیادی در دسترس هستند که محدود کردن آن ها می تواند دشوار باشد. خوشبختانه ما در حال حاضر پیشنهاداتی برای پخش فیلم های کمدی ترسناک برای افرادی که هنوز می خواهند بدون ترس زیاد در شب فیلم هالووین شرکت کنند، داریم.

لیست 7 بهترین فیلم کمدی ترسناک برای تماشا در فصل پایین و هالویین

شان مردگان

شان مردگان

داستان هایی درباره خود زامبی ها در عوض، آن ها تمایل دارند روی افراد باقی مانده و کارهایی که برای زنده ماندن انجام می دهند تمرکز کنند. ادگار رایت شان از مردگان تا حدی از این فرمول پیروی می کند، اما شخصیت اصلی او در واقع نوع متفاوتی از زامبی است. این فیلم ساز از ابزار ترسناک و واقعی آخرالزمان زامبی ها استفاده می کند تا داستان شخصیتی به نام شان را روایت کند که بدون هیچ جهتی در زندگی غرق می شود. با این حال، هنگامی که او در نهایت شروع به توجه به دنیای اطراف خود می کند و وارد عمل می شود، دیدگاه او به زندگی در نهایت شروع به تغییر می کند.

بله، زامبی های وحشتناکی کشته می شوند، اما واقعا موضوع این نیست. رایت ساختار ژانر را استادانه اجرا می کند، در حالی که همه چیز را تا حد ممکن بازیگوش می کند. ستاره های سایمون پگ و نیک فراست دارای شیمی دوست داشتنی و طبیعی سرشار از شوخی های فرهنگ عامه و درون شوخی هایی هستند که بلافاصله برای دوستان نزدیک در سراسر جهان قابل تشخیص است. علاوه بر این، مبارزات شاون ها به شیوه ای تقریبا قدیمی قابل انجام هستند. علی رغم آرایش ترسناک، این اولین فیلم از سه گانه رایت، پگ و فراست یکی از خنده دارترین فیلم های دهه 2000 و به طور بالقوه تمام دوران ها است.

فروشگاه کوچک وحشت

فروشگاه کوچک وحشت

در سال 1960، راجر کورمانز “فروشگاه کوچک وحشت” را به عنوان یک فیلم با بودجه کم و به صورت دونفره آغاز به کار کرد. این کمدی ترسناک عجیب، دستیار گلادیاتوری را نشان می داد که به گیاهی برخورد می کند که برای رشد به خون انسان نیاز دارد. این گیاه پس از برطرف کردن قندخون، به اندازه کافی بزرگ می شود تا شروع به خوردن افراد کامل کند. در نهایت، این فیلم مانند بسیاری از کاره ای کورمانس، تا حدی به دلیل ظهور یک جک نیکلسون جوان، یک فرقه شد.

اما این داستان دو دهه بعد به پدیده ای تبدیل شد که دو ترانه نویس افسانه ای آلن منکن و هاوارد اشمن آن را با یک موسیقی خارج از برادوی تطبیق دادند. این موسیقی سپس در یک فیلم نمادین در سال 1986 با بازی ریک مورانیس، الن گرین، استیو مارتین و لوی استابز از چهار توپ به عنوان صدای گیاه فرازمینی آدری دوم استفاده شد.

در حالی که قتل، حسادت، حرص و آز و گیاهان انسان خوار، سوخت مناسبی برای یک داستان وحشتناک به نظر می رسند، فروشگاه کوچک وحشت پر از آهنگ های جذاب، اجراهای به یاد ماندنی از یک بازیگر باورنکردنی، و تاثیرات عملی پیچیده تحت هدایت فرانک اوز (که بیشتر به خاطر کار با ماپت ها شناخته شده است)است. اگرچه یک موسیقی ترسناک بی سابقه نیست، اما این موسیقی آنقدر سرگرم کننده است که هنگام تماشای آن نترسید.

دمدمی مزاج

دمدمی مزاج

منکن و اشمن از “فروشگاه کوچک وحشت” بیشتر به خاطر کار بر روی فیلم های کلاسیک دیزنی مانند “پری دریایی کوچک”، “زیبایی” و “حیوان” و “علاالدین” شناخته می شوند. فیلم بعدی فهرست ما نیز به خانه موش ها مربوط می شود چرا که این استودیو چهار فیلم براساس کتاب کودکان نوشته مری راجرز با هنر ادوارد گوری ساخته است.

فراکی با الهام بیشتر از فیلم های اسلشر نمادین، داستان جمعه فراکی را در مسیری بسیار غیرمنتظره تر می برد. این فیلم به جای اینکه مادر و دختری را ببیند که برای درک بیشتر از یکدیگر بدن خود را عوض می کنند، یک دانش آموز دبیرستانی را به تصویر می کشد که نقش او را کاترین نیوتن بازی می کند و او را با یک افسانه شهری که در قالب وینس وانز بلیسفیلد باچر به وجود می آید، عوض می کند تا ترکیبی دلنشین از کمدی های نوجوان و فیلم های ترسناک قاتل سریالی خلق کند.

وان و نیوتن با توجه بیشتر به رفتارهای متفاوت شخصیت های خود، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهند. اما بازیگران به وضوح در این فیلم خونین و در عین حال مضحک سرگرم کننده هستند، بنابراین مخاطب بیشتر مایل است با این سفر مرگبار همراه شود.

دست های بیکار

دست های بیکار

Idle Hands که احتمالا کم تر در این لیست قرار می گیرد، تعدادی از بازیگرانی را در خود جای داده که در ادامه مسیر حرفه ای خود در هالیوود به موفقیت های نسبتا بزرگی دست پیدا خواهند کرد. این فیلم در دهه 1990 در نقش آنتون توبیاس، یک سنگ تراش تنبل که دستش به دست می آید و به قتل می رسد، بازی می کند. ست گرین از آستین پاورز، روبات مرغ و بوفی از خون آشام اسلایر و الدن هنسون از Daredevil، بازی های گرسنگی: Mockingjay – قسمت اول، و حق امتیاز Ducks بازی دوستان و قربانیان آنتونس، Mick و Pnub، اما توسط Vivica A به عنوان زامبی به زندگی بازگشتند. کاهن اعظم کاهن اعظم فاکس، دبی لیکور پسران و دبی با هم کار می کنند تا همکلاسی هایشان را در یک رقص مدرسه ای از دست قاتل آنتونس نجات دهند، به ویژه مالی زیبا که جسیکا آلبا نقش او را بازی می کند.

در حالی که ممکن است این فیلم در زمان اکران اولیه نمرات بالایی از سوی منتقدان کسب نکرده باشد، مانند بسیاری از فیلم های B که در ژانر وحشت قرار دارند، Idle Hands احمقانه و اغلب وحشتناک است. این فرضیه شاید شایسته اسکار نباشد، اما قطعا سرگرم کننده است. این فیلم نه تنها در کنار دیگر کمدی های ترسناک سرگرم کننده قرار می گیرد، بلکه یکی دیگر از فیلم های کلاسیک نوجوانان است که به بررسی مشکلات دبیرستان می پردازد. اگرچه بسیاری از نوجوانان مجبور نیستند با دست های قاتل که روح دوستان دخترشان را به جهنم می کشند، مقابله کنند.

دختران نهایی

دختران نهایی

در این نقطه، فرا وحشت را می توان ژانر خاص خود دانست. فیلم هایی مانند جیغ، کابوس جدید وس و کابین در جنگل ها، چشمک بازیگوش می زنند و در حالی که به برخی از محبوب ترین عناصر فیلم های ترسناک سرک می کشند یا نظر می دهند، به مخاطب سر تکان می دهند. اما یکی از بهترین نمونه های این نوع فیلم در تاریخ معاصر، فیلم The Final Girls از کارگردان تاد اشتراوس – شولسون و نویسندگی ام. فورتین و جاشوا جان میلر

داستان از این قرار است که گروهی از دانش آموزان دبیرستانی از سال 1986 وارد دنیای یک فیلم اسلشر کلاسیک می شوند. آن ها برای زنده ماندن و بازگشت به دنیای خود در یک قطعه، باید از دانش خود در زمینه فیلم های ترسناک (و عقل سلیم)استفاده کنند تا یک قدم از قاتل جلوتر بمانند.

به همان اندازه که این ایده به خودی خود عالی است، بخشی از چیزی که این فیلم را بسیار خوب می کند، رابطه مادر و دختر در مرکز فیلم است. تایسا فارمیگا در نقش مکس کارت رایت بازی می کند که مادرش را از دست داده و هنوز با احساسات پیچیده ای دست و پنجه نرم می کند که با چنین فقدان ویرانگری همراه است. با این حال، او خود را دوباره با مادرش (با بازی مالین آکرمن)می بیند، بازیگری که بیشتر به عنوان ملکه جیغ شناخته می شود. بله، سبک کلاسیکی که مکس و دوستانش در آن گیر کرده اند، همان سبکی است که مادر مرحومش در آن بازی می کرد. و اگرچه نانسی تنها شخصیتی است که مادرش بازی می کند، اما مکس در نهایت راهی برای پیدا کردن راه برای زنده ماندن دارد.

تاکر و دیل در برابر شیطان

تاکر و دیل در مقابل شر

از سنین جوانی که با افراد جدید آشنا می شدند، به آن ها گفته می شد که کتاب را از روی جلد قضاوت نکنند. به هر حال، ممکن است برخی از بهترین افرادی که تا به حال با آن ها آشنا شده اید را از دست بدهید. به عنوان مثال، آلن تودیک و تایلر لابینز از تاکر Qدیل در مقابل شیطان پسرهای شیرینی هستند که رویای داشتن خانه ای در کوهستان های ویرجینیای غربی را در سر می پرورانند. اما هنگامی که گروهی از دانشجویان آن ها را به خاطر تپه های شنی مانند آن هایی که کشتار روز یادبود را انجام دادند، اشتباه می گیرند، یک سری سو تفاهم ها منجر به آسیب غیرعمدی و مرگ بسیار قابل پیش گیری می شود. به عبارت دیگر، خواب آلودگی ایجاد می شود.

فیلم به این دلیل خوب کار می کند که همه بازیگران در اصل در یک فیلم ترسناک به جز دو نقش اصلی هستند. دوئل خوب کلیشه های ترسناک را روی سر خود می نشاند و در عین حال کمدی سیاه و مضحک درجه یک را اجرا می کند. این ویژگی برای اولین بار برای فیلم ساز الی کریگ فضایی را برای زوج دوست داشتنی تودیک و لابینز در میان دیگر دوستی های بزرگ سینمایی مانند بیل Qتد، چچ Qچونگ و جی Qباب خاموش فراهم می کند.

آب سوسک

آب سوسک

کمدی های ترسناک خاصی وجود دارند که مردم در حین بزرگ شدن تماشا می کنند که در را به روی وحشت کامل در جایی پایین خط باز می کنند. این آثار کلاسیک به همان اندازه که به خنده ها و خنده ها شباهت دارند، بیشتر به آثار ترسناک و عجیب و غریب تکیه می کنند. Ghostbusters، Glorys و Resident Evil 2 بلافاصله به ذهن می رسند اما مسلما بتلفیلد 1 را می توان یکی از بهترین بازی های ترسناک حال حاضر دانست.

در این فیلم، زوجی که به تازگی فوت کرده اند برای بیرون راندن ساکنان جدید خانه شان از یک “بیوسور” کمک می گیرند. با این حال، معلوم می شود که هیولایی که آتشی برای آتش بازی دارد، بیش از آن که ارزش داشته باشد، دردسر ساز است. با تشکر از مایکل کیتون که با انیمیشن استاپ موشن و افکت های عملی، آثار پیچیده خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشت.

اول بی جی همیشه می خواست بیش از یک عامل هرج و مرج برای دنیای ندررلند باشد. او با این فیلم تاریخی به نماد فرهنگ عامه تبدیل شد. او حتی در پارک های تفریحی یونیورسال استودیوز هم شخصیتی دوست داشتنی است. اما برگشتن به جایی که همه چیز شروع شد و پریدن در صف با بازخوانی آغاز فروتنانه اش در این فصل هالووین هیچ گاه دردناک نیست.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *