۵ دلیل که عاشق استفاده از ساعت گارمین Fenix 7S هستم

۵ دلیل که عاشق استفاده از ساعت گارمین Fenix 7S هستم

در دوران کودکی من، تنها راهی که اطلاعاتی از سرعت دویدنم یا تخمین زمان‌هایم داشتم، از ساعت کوچک مربی ورزشیم بود. بعد از ترک ورزش، از اپلیکیشن Strava بر روی تلفن همراهم استفاده کردم تا زمان‌هایم را ثبت کنم. سپس، هنگام شرکت در رویدادهای دویدن دوباره، Garmin Forerunner دوستم را قرض گرفتم و در آن زمان فهمیدم چقدر مفید است که به تفصیل و به صورت لحظه‌ای به آمار و ارقام تمرین و عملکرد من دسترسی داشته باشم. در نهایت، به سری گارمین Fenix 7S Solar پیوستم و نمی‌توانم تصور کنم که ساعت دیگری به دستم بیافتد.

در میان تمام بهترین ساعت‌های گارمین، هرگز انتظار نداشتم که به یکی از آن‌ها که به طور چشم‌گیری مچم را فرا گرفته و به وضوح تلاش نمی‌کند که خودش را به عنوان چیزی جز یک ردیاب تناسب اندام معتبر نشان دهد، جلب شوم. Fenix 7S کوچکترین نمونه از خانواده Fenix 7 با قطر 42 میلی‌متر است، اما من مچ کوچکی دارم و هر ساعتی که از 40 میلی‌متر بزرگ‌تر باشد، بزرگ به نظر می‌رسد. علاوه بر این، وزن آن 63 گرم (2.2 اونس) است که قابل مقایسه با هر یک از مدل‌های Forerunner سبکتر است. با این حال، پس از دو مسابقه 10 کیلومتری، یک مسابقه نیم ماراتن و بسیاری از دویدن‌های پارک، خود را می‌یابم که توانمندی‌های Fenix 7S را بررسی کنم. در زیر دلایلی را برای عشق به داشتن Garmin Fenix 7S بررسی خواهم کرد.

5 دلیل برای اینکه من عاشق پوشیدن گارمین Fenix ​​7S هستم

نسبت به هر گجت دیگری که دارم باتری بهتری دارد

فنیکس 7 اس با باتری شارژ خورشیدی طراحی شده است و تا 28 روز عمر باتری در حالت هوشمند، 9 روز اضافی در هنگام شارژ خورشیدی و تا 89 ساعت در حالت GPS با 33 ساعت اضافی در هنگام شارژ خورشیدی را فراهم می کند. گارمین موفق شده تا با استفاده از شیشه محافظ خورشیدی به چنین عمر باتری قدرتمندی دست پیدا کند و برای بهبود قابلیت برداشت خورشیدی، شیشه را بیش از پیش افزایش دهد.

فقط کافی است نگاهی به کابل رابط در اتاق خوابم بیندازید تا تعداد دستگاه هایی که برای شارژ معمولی نیاز دارم را ببینید. این شامل و محدود به لپ تاپ کاری من، مک بوک شخصی من، آیفون، آینه آرایش نور LED، بلندگوی بی سیم و مسواک برقی نمی شود. اما تنها کابلی که باید از آن کم ترین استفاده را بکنم، کابل گارمین فنیکس من است.

کابل شارژ Fenix نیز تقریبا مشابه دیگر مدل های اخیر گارمین مانند سری Forerunner و Vivo / Venu است. بنابراین اگر بیش از یک ساعت گارمین دارید یا خانه ای را با یکی دیگر از کاربران گارمین به اشتراک می گذارید، نیازی به پرداخت پول از طریق کابل نیست.

با برنامه های آموزشی شخص ثالث همگام می شود

من اوایل امسال تصمیم گرفتم به جای رفتن به مسیر پرهزینه تر پرداخت هزینه یک مربی واقعی، روی یکی از بهترین اپلیکیشن های در حال اجرا به نام Runna سرمایه گذاری کنم.

از آنجا که Runna با هزینه ای (17.99 دلار در ماه)عرضه می شود، نگران بودم که با ساعت من سازگار نباشد و مجبور بودم به نوشتن جلسات و گام های تمرینی خود روی دستم متوسل شوم. خوشبختانه ما در عصر تاریکی زندگی نمی کنیم.

من به راحتی توانستم اپلیکیشن Runna را با اپلیکیشن Garmin Connect همگام سازی کنم و به من این امکان را داد تا هر یک از تمریناتم را روی ساعتم دانلود کنم و جزئیات گام به گام دویدنم را مشاهده کنم. من توانستم در مورد اینکه آیا سرعت و تلاشم با برنامه ام سازگار است یا خیر، بازخورد بگیرم و از ساعتم به همراه برنامه دویدن برای پشتیبانی از 12 هفته تمرین من برای یک ماراتن نصفه و نیمه در سال جاری استفاده کنم.

اگر به دنبال یک پلتفرم آموزشی هستید، توصیه می کنم بررسی اپلیکیشن Runna را مطالعه کنید تا متوجه شوید چرا تیم ما چنین طرفداری از این اپلیکیشن دارد. همچنین، با اکثر ساعت های دویدن گارمین می توانید به برنامه های تمرین عمق در برنامه Garmin Connect به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. راهنمای نحوه استفاده از Garmin Connect را برای اطلاعات بیشتر بخوانید

عکسی که تصاویری از برنامه تمرینی Jessica's Runna و آمار نشان داده شده در برنامه سازگار Garmin Connect را نشان می دهد.
(اعتبار تصویر: Jessica Downey)

گزینه های ردیابی فعالیت بی پایان هستند

اگر گارمین در حال اضافه کردن گزینه های ردیابی ورزشی پیشرفته تری به سری Fenix مانند Zobing یا پارکور باشد، چندان تعجب نمی کنم. ویژگی های ردیابی فعالیت های چند ورزشی واقعا با Fenix 7 S بی پایان است. در حالی که بیش ترین فعالیت پی گیری شده من در حال اجرا است، در صورت امکان فعالیت های ماجراجویانه تری را پی گیری کرده ام و دوست دارم پس از آن آمار را مشاهده کنم.

فنیکس 7 S پیاده روی های مختلفی را ثبت کرده است که من در کوه های اسکاتلند انجام داده ام و حتی به خواهرم کمک کرده ام و پس از گم شدن در مسیر برفی با استفاده از تابع Back to Start پله های خود را به سمت پایین کوه پرتز بن چونزی باز می گردانم. من چند اسکی باز بسیار آماتور را با فنیکس و همچنین شناهای مختلف در آب های آزاد هم در دریا و هم در برخی رودخانه ها دنبال کرده ام.

من صادق خواهم بود و می گویم که زیاد از آمار و بازخورد ارائه شده برای فعالیت های چند ورزشی خسته نمی شوم چون بیشتر این کارها را برای سرگرمی انجام می دهم. با این حال، وقتی شما صدها دلار برای ساعتی که قرار است هر روز بپوشید پرداخت می کنید، می خواهید تا جایی که می توانید با آن کار کنید. به علاوه، هرچه بیشتر بتواند معیارهای کلی سلامتی و تناسب اندام شما را ردیابی کند، با یک ردیاب پیشرفته مانند Fenix 7 S دقیق تر می شود.

من را با نیازهای بدنم در ارتباط نگه می دارد

عکسی از Garmin Fenix ​​7S که یک دوره بازیابی کوتاه را پیشنهاد می کند
(اعتبار تصویر: Future )

اگر تمرین برای مسافت هایی مانند نیمه ماراتن یا ماراتن کامل چیزی به شما یاد می دهد، این چیزی بیش از دویدن است که شما را از خط پایان عبور می دهد. وضعیت کلی سلامت شما به تجربه تمرینی شما کمک می کند، همچنین به خوبی از بدن خود در طول دوره هایی که استراحت در طول تمرین ضروری است، مراقبت می کنید.

من یکی از طرفداران پروپاقرص سنجش انرژی باتری در گارمین فنیکس 7 اس هستم. این تابع از ترکیبی از تغییرپذیری ضربان قلب، استرس و فعالیت برای تخمین ذخایر انرژی شما در طول روز استفاده می کند. این ساعت توصیه هایی را در مورد میزان آمادگی بدن برای یک فعالیت ارائه می دهد. اینکه می خواهید از راهنمایی ها پیروی کنید یا خیر، انتخاب شماست، اما براساس تجربه من، فنیکس 7 اس برای کمک به شما وجود دارد، نه اینکه شما را در آموزش خود دچار مشکل کند.

همچنین از قابلیت های ردیابی سلامت قاعدگی این ساعت قدردانی می کنم. با وجود استفاده بیش از یک سال از گارمین فنیکس 7 اس، هنوز هم هر ماه شگفت انگیز است که تقویم موجود در اپلیکیشن گارمین کانکت به درستی زمان رسیدن من را پیش بینی می کند. برای من آسان است که تمریناتم را حول آن برنامه ریزی کنم و توصیه های مفید ورزشی و تغذیه ای متناسب با مرحله ای از چرخه ای که در آن هستم ارائه دهم.

جی پی اس را سریعتر از حتی زمان گرم کردن من آماده میکند

برای آن دسته از ما که بی حوصله هستیم، انتظار برای دریافت جی پی اس می تواند خسته کننده باشد، به خصوص هنگام دویدن با دیگرانی که ساعت هایشان بلافاصله به هم متصل می شود. من به شدت تحت تاثیر سرعت دستیابی به GPS در فنیکس 7 اس قرار گرفته ام و هرگونه تاخیر غیر ضروری را از بین برده ام. این دریافت سریع GPS به فن آوری موقعیت یابی چند باندی وای 7 اس بستگی دارد.

موقعیت یابی چند باندی از چندین سیستم ماهواره ای مانند GPS، GLONASS و گالیله برای افزایش دقت مکان یابی و سرعت بخشیدن به زمان لازم برای قفل شدن ساعت روی ماهواره ها استفاده می کند. این ویژگی نه تنها به نفع افراد بی حوصله ای مانند من است، بلکه تجربه ردیابی GPS مطمئن تر و دقیق تری را تضمین می کند که برای فعالیت هایی مانند دویدن، پیاده روی و ناوبری بسیار مهم است.

خط پایین

گارمین فنیکس 7 اس یک ردیاب تناسب اندام فوق العاده است که بسیار بیشتر از ساعت معمولی دویدن شما است. این برنامه ردیابی فعالیت ها را آسان و قابل اعتماد می کند و با ردیابی و توصیه های پیشرفته سلامتی، آموزش های شما را به خوبی پشتیبانی می کند. همچنین به نظر می رسد که همیشه باید با قابلیت های فنیکس 7 بیشتر آشنا شد و آن ها را تجربه کرد. آموزش و شرکت در یک اولترابوک در لیست کاره ای من قرار دارد و بدون شک گارمین فنیکس 7 اس ساعتی است که برای سفر انتخاب می کنم.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *