5 تا از بهترین بازی های نینتندو سوییچ که باید حتما نصب کنید

5 تا از بهترین بازی های نینتندو سوییچ که باید حتما نصب کنید

جدیدا نینتندو سوییچ جدید خریده ایید؟؟ ممکن است از خود بپرسید که کدام بازی‌ها را ابتدا باید بازی کنید، به همین دلیل است که ما فهرستی از پنج مورد از بازی‌های مورد علاقه خود را همراه با چند بازی جایگزین آماده کرده‌ایم.

بنابراین نینتندو سوییچ جدید خود را باز کردید و باخود فکر کردید که ابتدا باید چه بازی هایی را اجرا کنید؟ خب، خوشحال باشید، چون هم در بین بهترین بازی های نینتندو سوییچ و هم در بین بهترین بازی های چند نفره نینتندو سوییچ عناوین بسیار خوبی وجود دارد.

چه یک نینتندو سوییچ OLED جدید داشته باشید و چه حتی یک نینتندو سوییچ لایت، پنج بازی زیر از طیف گسترده ای از ژانرها هستند و بهترین کنسول هیبریدی نینتندو را نشان می دهند. همچنین عناوین اول شخص هستند که نمی توانید در هیچ جای دیگری مانند پی سی، ایکس باکس سری ایکس یا پی سی بازی کنید.

نینتندو سوییچ زمانی که در سال 2017 عرضه شد، فضای بازی های دستی را کاملا دگرگون کرد و در حالی که ممکن است کمی دیر به مهمانی برسید، این یعنی می توانید بسیاری از بازی های زیر را با قیمت تخفیف خورده تهیه کنید. شایان ذکر است که شما می توانید با انتخاب یک جفت ویچر بازی نینتندو سوییچ، در عناوین اول شخص نینتندو نیز صرفه جویی کنید. با این حال، برای خرید آن ها به عضویت آنلاین نینتندو سوییچ نیاز خواهید داشت اما در ادامه بیشتر در این زمینه توضیح خواهیم داد.

بخوانید: بررسی نینتندو سوییچ | بعد از پنج سال همچنان یک برنده بزرگ!

در اینجا پنج انتخاب برتر ما برای بازی هایی که باید ابتدا روی نینتندو سوییچ جدید خود بازی کنید، آورده شده است و اگر قصد دارید در حالت داک شده روی تلویزیون خود بازی کنید، ممکن است بخواهید یکی از بهترین کنترلرهای نینتندو سوییچ را نیز انتخاب کنید.

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

لینک سوار بر اسب در The Legend of Zelda: Breath of the Wild
(اعتبار تصویر: Nintendo)

یکی از دلایلی که نینتندو سوییچ به اندازه زمان عرضه موفق بود، این بود که در کنار The Legend of Zelda: Breath of the Wild عرضه شد. برخلاف عناوین سه بعدی قبلی زلدا، Breath of the Wild اولین ماجراجویی جهان باز لینکس بود و نینتندو واقعا فیلمنامه کاری که دیگر بازی های جهان باز در آن زمان انجام می دادند را تغییر داد. لینک بازی را بدون زره و تجهیزات آغاز می کند و وظیفه بازیکن است که دنیای اطراف خود را کشف کند. در طول مسیر، سلاح های جدیدی پیدا می کنید، توانایی های جدیدی یاد می گیرید و با گروه متنوعی از شخصیت ها در هیرو ها ملاقات می کنید. اکتشاف کلیدی است و شما ساعت های بی شماری را صرف گشت و گذار در نقشه بزرگ بازی ها و تسلط بر توانایی های Slate خود خواهید کرد.

اگر می خواهید از اولین ورود به بازی صرف نظر کنید، دنباله بازی مناطق بیشتری را برای اکتشاف اضافه می کند چرا که بخش های بزرگی از The Legend of Zelda: Into the Kingdom در جزایر تازه شکل گرفته اسکای در بالای هیروها و همچنین زیر زمین در اعماق زمین رخ می دهند. خوشبختانه The Elder Scrolls of the Kingdom به خوبی از پس بازگو کردن وقایع Breath of the Wild بر می آید، بنابراین کاملا احساس گم شدن نخواهید کرد. به همین ترتیب، اگر به دنبال یک بازی قدیمی در سبک زلدا هستید، The Legend of Zelda: Links Awakening هم ارزش بررسی دارد. این بازی در واقع بازسازی یک بازی گیم بوی اما با سبک هنری جدید و چند امکانات مدرن است. اگر از طرفداران هک اند اسلش هستید، Hyrule Warriors مقدمه ای برای Breath of the Wild و یک بازی سرگرم کننده دیگر برای طرفداران زلدا است.

2. Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe
(اعتبار تصویر: Nintendo)

مدت کوتاهی پس از عرضه زلدا روی سوییچ، ماریو کارت در قالب ماریو کارت 8 Deluxe به این کنسول آمد. در حالی که این عنوان در اصل یک عنوان Wii U بود، نینتندو با اضافه کردن آیتم ها، وسایل نقلیه، شخصیت ها، مسیرها و یک حالت مبارزه جدید، آن را برای سوییچ بازسازی کرد. اگر پیش از این ماریو کارت را بازی کرده باشید، در خانه خواهید بود. برای کسانی که نمی دانند، این یک بازی مسابقه ای کارتی است و انفجاری برای بازی کردن روی یک مبل با دوستان و خانواده. با این حال، شما می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید یا با بازیکنان سراسر جهان مسابقه دهید اما برای این کار به عضویت آنلاین نینتندو سوییچ نیاز خواهید داشت.

با این حال اضافه کردن تمام این محتویات اضافی به ماریو کارت 8 برای سوییچ برای نینتندو کافی نبود. سال گذشته، این شرکت DLC را در قالب آپدیت جدید Mario Kart Booster برای بازی منتشر کرد. با این کار 48 مسیر اضافی از بازی های قبلی ماریو کارت روی SNES، GameBoy، GameCube، Wii و غیره به همراه 8 کاراکتر اضافی اضافه می شود. اگر برای عضویت در بسته الحاقی آنلاین نینتندو سوییچ ثبت نام کنید، می توانید تمام این DLC ها را به رایگان دریافت کنید. در غیر این صورت، قیمت آن به تنهایی 24.99 دلار است. Mario Kart 8 Deluxe ساعت ها برای شما و خانواده تان سرگرم کننده است و اگر چندین کنسول نینتندو سوییچ داشته باشید، تا 8 نفر می توانند همزمان بازی کنند.

3. Animal Crossing: New Horizons

عبور حیوانات از افق های جدید
(اعتبار تصویر: Nintendo)

اگر به دنبال یک بازی نقش آفرینی هستید که بتوانید ساعت ها با آن بازی کنید، به چیزی فراتر از Animal Crossing: New Horizons نگاه نکنید. این بازی در سال 2020 به لطف دنیای دوست داشتنی و شخصیت های دوست داشتنی خود، دنیا را با طوفان به عقب برد. بازی Animal Crossing: New Horizons با شخصیت های سفارشی شما شروع می شود که جزیره خودشان را طراحی می کنند. از اینجا، بخش زیادی از بازی شامل جمع آوری منابع برای ساخت خانه خودتان است اما با پیشرفت، می توانید جزیره خود را بیشتر توسعه دهید و با دیگر ساکنانی که در آنجا زندگی می کنند، تعامل داشته باشید. اگرچه این بازی در وهله اول یک بازی تک نفره است، اما اگر عضویت آنلاین نینتندو سوییچ را داشته باشید، می توانید به صورت آنلاین نیز به جزیره های دوستان خود سر بزنید و در آنجا منابعی مانند میوه هایی که بومی جزیره خودتان نیستند را جمع آوری کنید.

بازی Animal Crossing: New Horizons بازی زیبایی است که سرشار از جذابیت است. با این حال، اگر بیشتر طرفدار دیزنی هستید تا نینتندو، Disney Dreamlight Valley ارزش بررسی کردن را دارد چرا که گیم پلی مشابهی را با تمام شخصیت های مورد علاقه شما ارائه می دهد. یکی دیگر از بازی هایی که اگر این سبک از بازی را دوست داشته باشید ممکن است به آن علاقه مند شوید، Stardew Valley است. با این حال به جای ساخت یک جزیره، شخصیت شما در حال اداره یک مزرعه و برداشت محصولات است. بازی Animal Crossing: New Horizons را می توان بهترین انتخاب در میان این بازی ها دانست که فارغ از سن و سال، هم برای گیمرهای تازه کار و هم باتجربه مناسب است.

4. Super Mario Bros. Wonder

ماریو در حال صحبت با یک گل سخنگو در Super Mario Bros. Wonder
(اعتبار تصویر: Nintendo)

در حالی که Super Mario Bros جدید U Deluxe از لحاظ فنی اولین بازی دو بعدی ماریو روی سوییچ بود، امسال نینتندو با انتشار Super Mario Bros به طور کامل فرمول گیم پلی بازی را تغییر داد. شگفت انگیز است. بازی بهترین بخش های عناوین دو بعدی گذشته ماریو را می گیرد و براساس آن ها شخصیت های جدید، مکانیک های گیم پلی و جلوه های بصری ارتقا یافته می سازد. با مجموع 152 سطح مختلف در هفت جهان (و یک امتیاز)، سرگرمی های زیادی وجود دارد و می توانید Super Mario Bros را بازی کنید. آشنایی با چهار بازیکن داخلی همچنین یک بخش آنلاین هم وجود دارد و در حالی که می توانید با دوستانتان بازی کنید، می توانید خودتان هم بازی کنید و دیگران به شما کمک کنند یا به کسانی که با سطح یا رئیس خاصی دست و پنجه نرم می کنند، کمک کنید.

اگر ماریوی دو بعدی کار شما نیست، سوپر ماریو ادیسه یک بازی سه بعدی است که بسیار هم سرگرم کننده است. چیزی که آن را از دیگر بازی های سه بعدی ماریو متمایز می کند این است که ماریو می تواند کلاهش را به سمت کاپی پرتاب کند و روی آن بپرد تا از مسافت های طولانی عبور کند اما می تواند از آن برای کنترل و بازی به عنوان دشمن در بازی استفاده کند. درست مانند Mario Kart 8 Deluxe، نینتندو هم Super Mario 3 D World را از Wii U به سوییچ آورد با این حال، این شرکت به جای اضافه کردن آیتم ها و شخصیت های جدید، یک کمپین کاملا جدید برای همراهی با آن به نام Bowsers Fury راه اندازی کرد. حتی اگر پیش از این Super Mario 3 D World را بازی کرده باشید، این نسخه ارتقا یافته سوییچ ارزش انتخاب کردن را دارد چرا که Bowsers Fury در واقع اولین بازی جهان باز ماریو است. علاوه بر این، ماریو در برابر گرن توریزمو قرار می گیرد که اگر بیش از حد در هر بخشی از بازی پرسه بزنید، ظاهر می شود.

5. Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Xenoblade Chronicles نسخه قطعی
(اعتبار تصویر: Nintendo)

اگرچه Xenoblade Chronicles در سال 2010 برای Wii منتشر شد، اما Monolith Soft تصمیم گرفت تا در سال 2020 یک ریمستر کامل برای سوییچ عرضه کند. پس از عرضه Xenoblade 2 در کنار این کنسول بود که مورد تحسین منتقدین قرار گرفت اما قبل از انتشار Xenoblade 3 اگرچه هر بازی داستان منحصر به فرد خود را دارد، اما ارتباطاتی بین آن ها وجود دارد که به همین دلیل توصیه می شود آن ها را به ترتیب بازی کنید. بازی های Xenoblade علاوه بر اینکه یکی از بهترین JRPG های روی سوییچ هستند، داستانی عمیق و جهان سازی عالی دارند و می توانند ساعت ها شما را درگیر خود کنند.

با این حال، اگر کمی سخت تر به دنبال چیزی هستید، شاید بخواهید بازی Shin Megami Tensei V را به عنوان یکی دیگر از JRPG های انحصاری سوییچ در نظر بگیرید. با این حال، این بازی به جای ارتقا اعضای گروه خود برای مقابله با هیولاها، در واقع شما را مجبور می کند تا دشمنانی که برای پیوستن به تیم خود می جنگید را استخدام کنید. این کار برای تازه واردها می تواند بسیار سخت باشد به همین دلیل ممکن است بخواهید به جای آن پرسونا 5 رویال را انتخاب کنید. بازی های پرسونا در واقع دنباله ای از بازی های Shin Megami Tensei هستند و سیستم مبارزات مشابهی دارند. با این حال، در بین مبارزه با دشمنان در دانجن ها، شما نقش یک دانش آموز دبیرستانی را در توکیو بازی می کنید که سعی می کند از کلاس های آن ها عبور کند.

Nintendo Switch Online

نینتندو سوییچ آنلاین
(اعتبار تصویر: Nintendo)

عضویت در نینتندو سوییچ آنلاین برای انجام بازی های ذکر شده در بالا لازم نیست اما به شما اجازه می دهد تا آن ها را به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید. همچنین به بیش از 100 بازی کلاسیک NES، SNES و GameBoy دسترسی دارید. بازی های کلاسیک بیشتری می خواهید؟ پس از آن باید عضوی از نینتندو سوییچ آنلاین را در کنار اکس باکس وان انتخاب کنید چرا که این کار باعث اضافه شدن بازی های SEGA Genesis، Game Boy Advance و حتی نینتندو 64 به همراه DLC برای Mario Kart 8 Deluxe، Animal Crossing: New Horizons و Splatoon 2 می شود.

هزینه اشتراک معمولی نینتندو سوییچ آنلاین 19.99 دلار در سال و نینتندو سوییچ آنلاین 49.99 دلار در سال است. اگر این اولین باری است که یک حساب کاربری نینتندو راه اندازی می کنید، می توانید برای تست نینتندو سوییچ آنلاین به مدت 7 روز رایگان ثبت نام کنید، هرچند که باید اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. اگر اهل ایکس باکس یا پلی استیشن هستید، نینتندو سوییچ آنلاین به طور قابل توجهی ارزان تر از دیگر همتایان آنلاین خود است، به علاوه شما می توانید بازی های رترو نینتندو مورد علاقه خود را به شیوه ای جدید اجرا کنید و با در دست داشتن ZL و ZR بازی را دوباره تجربه کنید.

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *