۵ فیلم سینمایی پربازدید نت فلیکس


منتقدان اکثر از این پنج فیلم در نتفلیکس نقد های مثبتی نوشته اند.

این سناریو را تصور کنید: عصر جمعه است و سعی می کنید بهترین فیلم های نتفلیکس را برای لذت بردن پیدا کنید. دست های شما کم کم از جا کنده می شود. بستنی شما در حال ذوب شدن است و پیتزای شما سرد می شود.

هیچ وقت نترس، دوست من. دوستان شما در بازارمگ اینجا هستند تا تمام مشکلات شما را حل کنند (اول از همه بستنی را در فریزر قرار دهید). و ما توسط افرادی در راتن تومیتوز کمک می شویم، که نظرات منتقدان در سراسر جهان را جمع آوری می کنند، بنابراین شما می توانید ببینید که چه چیزهای بزرگ و چه چیزهایی… نه خیلی بزرگ.

اما از آنجایی که گشت و گذار در امتیازات راتن تومیتوز به خودی خود کار آسانی است، ما لیست آن ها را با تخصص خود ادغام کرده ایم تا به شما در تصمیم گیری کمک کنیم. اوه، و ما این لیست را آماده کرده اییم: لیستی از 4 فیلمی که بیشترین امتیاز را در راتن تومیتوز دارند!

His House

سریال His House

خانه او یکی از بهترین فیلم های ترسناک حال حاضر نتفلیکس است که در سایت راتن تومیتوز امتیاز ۱۰۰ درصد را کسب کرده است. این فیلم حول محور داستان مهاجرانی به نام های ریال (موسکو) و بول (دیریسو)است که از سودان فرار کرده و به یک ملک مسکونی در انگلستان رسیده اند.

خانه او موضوعات احساس گناه را به خاطر بررسی هوشمندانه فشارهایی که مهاجران هنگام ادغام در فرهنگ های ناآشنا با آن مواجه می شوند، لایه بندی می کند. در حالی که فراز و فروده ای زیادی در طول فیلم به چشم می خورد، خانه او در فضایی بی روح غرق شده است و یک چرخش تکان دهنده این فیلم را تا مدت ها پس از مشاهده در ذهن شما نگه خواهد داشت.” رمی ویکس “(Remi Weeks)کارگردان فیلم” بفتا ” (BAFTA)یکی از افرادی است که باید آن را تماشا کرد.

سال: ۲۰۲۰
سازنده: Horror
امتیاز گوجه فرنگی: ۱۰۰ درصد

Coded Bias

سریال Coded Bias

این فیلم که یک مستند کوتاه در مورد نژاد و تعصب ذاتی موجود در الگوریتم های تشخیص چهره است، موضوعی را در نظر می گیرد که درک آن دشوار است و آن را به یک فیلم آموزنده و چشم نواز تبدیل می کند.

پتانسیل سواستفاده از فن آوری تشخیص چهره برای بسیاری مفهومی ترسناک است، اما این مستند تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی و نه ترس از آن به کار می گیرد. زمان کوتاه آن به این معنی است که اطلاعات زیادی در زمان یک ساعت و نیم پخش آن جمع می شود و همچنین فیلم را بسیار قابل تماشا و قابل توصیه می کند.

سال: ۲۰۲۰
سازنده: مستند
امتیاز گوجه فرنگی: ۱۰۰ درصد

Leave No Trace 

سریال Leave No Trace 

در سال ۲۰۱۸، فیلم اثری جا نزار (leave No Trace) در زمان نمایش در سینماها، زیر ذره بین برخی از طرفداران فیلم قرار گرفت؛ بنابراین اکنون که این فیلم در حال اکران است، می خواهیم آن را مورد توجه قرار دهیم. با کسب نمره ۱۰۰ درصد منتقدان در راتن تومیتوز، اثری جا نزار بر روی پدر و دختر دو ویل (بن فاستر)و تام (توماسین مکنزی)تمرکز می کند که در جنگل خارج از اورگان زندگی می کنند.

با این حال، این موضوع زیاد طول نمی کشد، چرا که در نهایت ویل و تام توسط مقامات دستگیر می شوند و مجبور به پیوستن مجدد به جامعه می شوند. ویل که از کهنه سربازان جنگ عراق است، تلاش می کند تا خود را با سبک زندگی “عادی” وفق دهد، اما تام شروع به زیر سوال بردن تصمیمات پدرش در مورد تربیت او می کند.

فاستر در این فیلم با تلاش بسیار درخشان مک کنزی در یکی از نقش های اولیه اش، عملکردی ظریف و تاثیرگذار از خود نشان می دهد.

سال: ۲۰۱۸
ژانر: درام
امتیاز گوجه فرنگی: ۱۰۰ درصد

The Sea Beast

اگر به دنبال یک اثر خانوادگی هستید که منتقدان را تحت تاثیر قرار داده باشد، The Sea Beast انتخاب خوبی است. The Sea Beast با کسب نمره ۹۴ درصد از منتقدان، یک ماجراجویی انیمیشنی زیبا است که نام های بزرگ زیادی در آن وجود دارند.

کریس ویلیامز کارگردان این فیلم به خاطر بازی در فیلم هایی چون Big Hero ۶ و Moana معروف است و به راحتی می توان آن ها را با فیلم دوم مقایسه کرد. با این حال، The Sea Beast همه چیز را با تمرکز بیشتر روی رام کردن موجودات وحشی اعماق دریا ترکیب می کند. اگر بچه های شما فیلم چگونه اژدهای خود را تربیت کنید را به فیلم های پرنسس دیزنی ترجیح می دهند، آن ها چیزهای زیادی برای علاقه به این انیمیشن خواهند داشت. به علاوه، کارل اوربان عملکرد خوبی از خود نشان می دهد که بزرگسالان نیز از آن استقبال خواهند کرد.

سال: ۲۰۱۸
سازنده: فانتزی، ماجراجویی
امتیاز گوجه فرنگی: ۹۴ درصد

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *