11 فیلم جدید برای تماشا که این هفته منتشر میشوند

11 فیلم جدید برای تماشا که این هفته منتشر میشوند

فصل فیلم های ترسناک سینما در اوج است و بین فیلم‌های جدیدی که این هفته در نتفلیکس، پرایم ویدیو، هولو و دیگر سرویس‌های استریمینگ ارائه شده‌اند، تعداد زیادی از فیلم های ترسناک وجود دارد. برخی از این فیلم‌ها در قالب انتشار دیجیتالی موجود هستند، بنابرین احتمالا بزودی در دسترس کاربران نیز قرار خواهند گرفت!

دو فیلم سینمایی اخیر در حال حاضر در ویدئویی درخواستی (VOD) عرضه شده‌اند: «راهبه 2» و «برابرکننده 3». فیلم‌های جدید اختصاصی استریمینگ شامل فیلم ترسناک کمدی «توتالی کیلر»، هیجان‌انگیز تریلر «فیر پلی» و تطبیقات استیون کینگ «مرد بزغاله» و «گورستان حیوانات خانگی: خط خونی» هستند.

بهترین فیلم‌های جدیدی که در تاریخ 3 تا 9 اکتبر منتشر میشوند

The Equalizer 3 (نسخه دیجیتال)

برابرکننده 3 (نسخه دیجیتال)

دنزل واشنگتون بازگشته است! ایالات متحده بازنشسته رابرت مک کال، مامور اطلاعات دریایی و دفاعی در جریان درگیری شدید با مافیای سیسیلی زخمی شد. او که از پشت هدف گلوله قرار می گیرد، در یک شهر کوچک و خوش منظره در ساحل آمالفی بیدار می شود. رابرت با نجات دهندگان خود، افسر پلیس جیو بونوچی (اوژنیو ماستراندا)و پزشک انزو آریسیو (رمو جیرون)ملاقات می کند. هنگامی که بهبود می یابد، با مردم محلی دوست می شود و به شهر علاقه مند می شود. اما هنگامی که اوباش شروع به آزار و اذیت جامعه می کنند، رابرت مجموعه ای از مهارت های خاص اما خشن خود را برای دفاع از خانه جدیدش از بین می برد.

The Nun II (نسخه دیجیتال)

راهبه 2 (انتشار دیجیتال)

در سال 1956، چهار سال پس از وقایع فیلم اول، خواهر آیرن (تایسا فارمیگا)با فرستادن کاردینال برای تحقیق در مورد ظاهر شدن دوباره شیطان والاک (بانی آرون ها)به صومعه جدیدی نقل مکان کرد. دوست او موریس (جوناس بلوکت)که برای آیرین ناشناخته است، توسط والاک تسخیر شده و ناخواسته او را باخود به سفر برده است. آیرین با کمک خواهر شکاک دبرا (استورم رید)باید با موریس مقابله کند و راهی برای اخراج والاک برای همیشه پیدا کند.

عمارت جن زده (دیزنی پلاس)

عمارت جن زده (دیزنی پلاس)

پس از فیلم سال 2003 با بازی ادی مورفی، این پارک تفریحی نمادین دیزنی برای دومین بار به یک فیلم سینمایی تبدیل شده است. این نسخه جدید از کارگردان جاستین سیمین (سفیدپوشان عزیز)گرفته شده و در آن لاکیث استانفیلد به عنوان ستاره شناس حضور دارد که اکنون به افتخار همسر مرحومش به عنوان راهنمای تور فراطبیعی کار می کند. هس از اشباح در عمارت گریسی، که اخیرا توسط گاببی (روزاریو داوسون)خریداری شده بود، درخواست کرد. اما بن متوجه می شود که عمارت کشش عجیبی به او، گابی، پسرش و کشیش پدر کنت (اوون ویلسون)دارد. آن ها یک روان پزشک (تیفانی هادش)استخدام می کنند تا به آن ها کمک کند تا هر بلای مرموزی که بر سر خانه آمده را از بین ببرند.

سیاه شدن (Starz)

تاریک شدن (استارز)

اگر ترجیح می دهید فیلم های ترسناک ترکیبی از ترس و خنده داشته باشند، به چیزی فراتر از بلکینگ نگاه نکنید. این اسلشر کمدی در آخر هفته نوزدهم به دنبال گروهی از دوستان خود به یک کابین دورافتاده می رود. این گروه که از اجتماع جدا شده اند و خدمات سلولی مناسبی ندارند، بی رحمانه توسط یک قاتل نقابدار با انتقام جویی علیه گروه تعقیب می شوند. حالا این دوستان باید از هوشمندی و دانش خود در زمینه فیلم های ترسناک استفاده کنند تا برای دیدن صبح زنده بمانند. بلکینگ به شدت خودآگاه است و لذت زیادی از سرگرم کردن تمام لحظات کلیشه ای در فیلم های ترسناک سنتی می برد. یک انتخاب عالی اگر یک فیلم هالووین می خواهید که بیشتر از جیغ کشیدن شما را بخنداند

بوگیمن (هولو)

بوگیمن (هولو)

داستان کوتاه استفن کینگز 1973 برای اولین بار به عنوان یک فیلم بلند مطرح شد. دانش آموز دبیرستانی سادی هارپر (سوفی تاچر)و خواهر کوچک ترش سایر (ویوین لایرا بلر)از مرگ اخیر مادرشان به ستوه آمده اند. آن ها حمایت زیادی از پدرشان ویل (کریس مسینا)، درمانگری که با درد خودش سر و کار دارد، دریافت نمی کنند. یک بیمار مضطرب به خانه آن ها می رسد و در مورد یک موجود شیطانی که فرزندانش را کشته است، پرسه می زند. کمی بعد، دخترها توسط موجودی شیطانی که از درد و رنج قربانیانش تغذیه می کند، وحشت زده می شوند.

بازی جوانمردانه (نتفلیکس)

بازی جوانمردانه (نتفلیکس)

این هیجان‌انگیز تریلر در ساندانس مورد توجه قرار گرفت و انتخاب نتفلیکس را در این ژانر گسترش می‌دهد. امیلی (فیبی دینوور) و لوک (آلدن اهرنرایش) زوج جوانی هستند که در یک شرکت مالی تنگ کهنه کار می‌کنند و به‌طور مخفیانه نامزد هم هستند. وقتی امیلی به طور غیرمنتظره‌ای ترفندی را به دست می‌آورد، رابطه‌شان به طور آشکار ترک می‌شود. دینامیک قدرت، حسادت، طمع و نرم‌افزار‌های جنسی در تباه کردن آن‌ها نقش می‌بازند. امیلی و لوک متوجه می‌شوند که موفقیت ممکن است هزینه‌ای بزرگ داشته باشد – و باید تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند آن را پرداخت کنند یا نه.

پاساژها (نسخه دیجیتال، Mubi)

گذرگاه (انتشار دیجیتال، موبی)

این درام تخت و تنگ اتاق خواب دنبال می‌کند که یک زناشویی همجنس‌گرایی را تصور می‌کند. توماس (فرانز روگوفسکی) فیلم‌ساز آلمانی و مارتین (بن ویشاو) چاپ دانشگاهی انگلیسی هستند که در پاریس زندگی می‌کنند. یک شب در یک مهمانی، توماس با یک دوست زن خواب می‌کند، آگاته (آدل اگزارکوپولوس). مارتین، تلاش‌های تصحیح را رد می‌کند و به فرآیند فروش خانه خود می‌پردازد. او همچنین شروع به دیدار نویسنده احمد (اروان کپوآ فاله) می‌کند که باعث حسادت توماس می‌شود. این پیچیده‌ترین از طرفداران عشق رمانتیک به راحتی حل نخواهد شد.

Pet Sematary: Bloodlines (Paramount Plus With Showtime)

گورستان حیوانات خانگی: خط خونی (پارامونت پلاس با شوتایم)

استفن کینگ پادشاه فصل خزان است. از دیگر کاره ای او می توان به اقتباس در این پیش درآمد اشاره کرد. این فیلم در سال 1969 ساخته می شود و داستان آن درباره جود کرندال جوان (جکسون وایت)است که رویای فرار از زادگاهش لودلو، مین را در سر می پروراند. سپس یک قبرستان محلی را کشف می کند که در آن رازهای شوم دفن می شوند. او مجبور به مقابله با میراث خانوادگی تاریکی است که او را برای همیشه به لودلو متصل خواهد کرد. جود به همراه دوستان دوران کودکی اش برای مبارزه با یک شر باستانی که از زمان تاسیس شهر را گرفتار کرده است، متحد می شود.

ولگرد (طاووس)

گمشده‌گان (پیکاک)

پس از انتشار دیجیتالی آن در چند هفته پیش (و تنها یک ماه پس از اکران فیلم)، این کمدی سگی به جریان افتاد. سگ ممکن است بهترین دوست انسان باشد، اما نه زمانی که انسان یک کلک کثیف است. رجی (با صدای ویل فرل)یک تریر مرزی ساده لوح و بی رحم است که توسط صاحب نام خود داگ (ویل فورته)در خیابان رها می شود.

رجی در نهایت با حشره بد زبان و تندخو (جیمی فاکس)، ولگرد تریر بوستون که آزادی خود را دوست دارد، درگیر می شود. با کمک باگز، رجی متوجه سمی بودن داگ می شود و تصمیم می گیرد انتقام بگیرد. او و دوستانش نقشه ای می کشند تا با گاز گرفتن یک آپاندیس محبوب و نه پایش، داگ را وادار به پرداخت پول کنند.

کاملا قاتل (ویدیوی اصلی)

کاملا قاتل (ویدیوی اصلی)

کمدی های ترسناک ترکیبی از لرز، هیجان و خنده هستند و از هر دو ژانر بهترین استفاده را می کنند و آن ها را کنار هم قرار می دهند. آخرین قسمت این فیلم درباره یک قاتل شیرین و بدنام است که 35 سال پس از قتل تکان دهنده سه نوجوان، در شب هالووین باز می گردد تا قربانی چهارم را بگیرد.

جیمی (کیرنان شیپکا)نوجوان 17 ساله ای است که مادرش (جولی بوئن)با سه قربانی اصلی دوست بود. وقتی جیمی رو در روی قاتل نقابدار قرار می گیرد، به طور تصادفی به سال 1987 سفر می کند. او در حالی که فرهنگ ناآشنای دهه 80 را هدایت می کند، با نسخه کوچک تر مادرش (اولیویا هولت)هم کاری می کند تا یک بار برای همیشه قاتل را دستگیر کند. KW

V/H/S/85 (لرزش)

V/H/S/85 (لرزش)

سریال آنتولوژی ترسناک به ششمین قسمت خود باز می گردد. انتهای پیام V/H/S/85 پنج فیلم کوتاه جدید به نمایش در می آید که هر کدام توسط یک فیلمساز متفاوت کارگردانی شده اند. از قصه دلهره آور پسربچه ای که در تلویزیون تثبیت شده تا تلاش گروه فیلمبرداری برای بقا در برابر یک فاجعه طبیعی و حتی سفری پر پیچ وخم از میان یک رویای مرگبار، V/H/S/85 مجموعه ای از داستان های ترسناک مناسب دوران را به تصویر می کشد که تا مدت ها پس از اتمام اعتبار با شما خواهند ماند. منتقدان نیز این موضوع را به این دلیل ستوده اند که در هر پنج بخش یک چیز منحصر به فرد ارائه شده است. روری ملون

بازار مگمشاهده نوشته ها

Avatar photo

بازارمگ، مجموعه ایی کامل از محصولات دردسترس آنلاین بهمراه نقد و بررسی کالای های پرطرفدار است که در سال 1401 تاسیس گردیده و سعی در ارائه اطلاعات و اخبار مربوط به گجت ها و انواع محصولات پر طرفدار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *